Канделакі підтвердила, що у неї був секс з Мілевським | Футбол | Champion.com.ua
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 3000 На сайт
3 1500 На сайт

 

Канделакі підтвердила, що у неї був секс з Мілевським

02.10.2019 11:43 8638 0
Тіна не стала спростовувати цю інформацію, але ясно дала зрозуміти, що відвертий коментар Мілевського про своє інтимне життя явно її не потішив.
Канделакі підтвердила, що у неї був секс з Мілевським

Генеральний продюсер телеканалу Матч ТВ Тіна Канделакі підтвердила слова українського форварда Артема Мілевського, що у нього був сексуальний зв'язок з Канделакі після чемпіонату світу в 2006 році.

Про це розповіла сама відома телеведуча.

"Із задоволенням відповім на це питання. Знаю, мільйон людей мені в коментарях про Артема пише. Друзі, що я тут можу сказати? Копайте глибше! У мене був однокласник Гоче Дарсадзе. І мій роман з ним в третьому класі потряс всю 64-у середню школу. У мене було багато захоплень в Грузії і в Росії теж.

І не забувайте, що я взагалі-то вдруге заміжня. І з тих 10 років, що ми з Василем Бровком разом, ми офіційно одружені три роки. У нас різні періоди були: ми сходилися, розходилися.

Я жива жінка. Не бачу жодної проблеми в тому, що у мене були різні відносини протягом 43 років. Єдине, в чому бачу проблему, що завжди викликає в мені посмішку: виявляється, є ще чоловіки, для яких найяскравіший спогад в житті - це зустріч зі мною, і вони хочуть про це розповідати. На здоров'я ", - сказала Канделакі у програмі Дай Дудя на радіо Ехо Москви.

Коментарі ()