Шахтар вирвав перемогу в Аталанти у 2 турі Ліги чемпіонів

Гірники забили переможний гол на 96 хвилині гри
01.10.2019 21:51 5332 0

Шахтар вирвав вольову перемогу над Аталантою (2:1) в матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Бронзові призери чемпіонату Італії могли відкривати рахунок ще на 16-й хвилині, проте удар з пенальті Йосип Ілічич відбив Андрій Пятов.

Через 12 хвилин підопічні Гасперіні все ж забили: Дуван Сапата головою замкнув навіс партнера з лінії воротарського.

Відігралися гірники ще до перерви: Жуніор Мораес залишив не при справах воротаря господарів і точно пробив у порожні ворота. А переможний гол записав на свій рахунок Манор Соломон.

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський вийшов на заміну на 57-й хвилині поєдинку.