Барселона розгромила Бетіс у другому турі Ла-Ліги

Грізманн оформив дубль
25.08.2019 23:53 2077 0

У другому турі іспанської Ла-Ліги Барселона переграла Бетіс із рахунком 5:2.

Рахунок відкрили гості - на 15-й хвилині відзначився зірковий новачок Бетіса Набіл Фекір. Але ще до перерви Барселона відновила статус-кво - дебютний гол в її складі забив Антуан Грізманн.

Старт другого тайму цілком і повністю залишився за Барселоною, яка в проміжок з 50-ї по 60-у хвилину відзначилися тричі. Знову відзначився Грізманн, також свої прізвища на табло Камп Ноу запалили Карлес Перес і Жорді Альба.

На 77-й хвилині Антуан Грізманн записав на свій рахунок ще й асист - з передачі француза відзначився вийшов на заміну Артуро Відаль. Крапку в матчі поставив форварда Бетіса Лорен. Як підсумок, Барселона здобула свою першу перемогу в цьому розіграші Ла Ліги.

Чемпіонат Іспанії, Ла-Ліга

2 тур

25 серпня

Барселона - Бетіс 5:2 (1:1)

Голи: 0:1 - 15 Фекір, 1:1 - 41 Гріманн, 2:1 - 50 Грізманн, 3:1 - 56 Перес, 4:1 - 60 Альба, 5:1 - 77 Відаль, 5:2 - 79 Лорен