Скрипник: Зіграти у Барселоні – дорогого коштує | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Скрипник: Зіграти у Барселоні – дорогого коштує

21.08.2019 21:50 1151 0
Наставник луганчан перед матчем в Іспанії
Скрипник: Зіграти у Барселоні – дорогого коштує

Луганська команда Зоря залишить всі сили на прекрасному стадіоні в Іспанії проти Еспаньйола.

Про це заявив наставник команди Віктор Скрипник.

"Нам дуже приємно опинитися тут і зіграти з такою гарною командою, як Еспаньйол. Не буду говорити високі слова або давати якісь обіцянки. Ми знаємо свою силу, знаємо, проти кого будемо грати. Але в той же час ніхто не заборонить нам мріяти. Всі ми хочемо, щоб мрії колись збулися. Можу пообіцяти нашим уболівальникам, що наша команда залишить всі сили на цьому прекрасному стадіоні.

Напружений ритм – це частина футболу. За місяць проведемо 10 ігор. Важко, але ми самі цього хочемо. Мріємо добиватися успіхів. Намагаємося бути завжди на позитиві, щоб швидше відновлюватися. Зіграти в такому місті, проти клубу з великою історією – дорогого коштує. Це неоціненний досвід. Зробимо все, для того, щоб про нас говорили позитивно.

Втрата Вернидуба? Тренеру завжди неприємно, коли його футболісти отримують травму. Незалежно від амплуа і віку. Травми – частина футболу. Тому в командах і буває більше 20 футболістів. Де, якщо не через такі ігри, молодим хлопцям набиратися досвіду? Хлопці, які зіграють завтра, довго не забудуть матч проти Еспаньйола. Шанс не просто подивитися єврокубки по телевізору, а зіграти самому, випадає далеко не всім. У нашої команди такий шанс є. Упевнений, що футболісти вийдуть на поле з великим бажанням і замінять травмованих або дискваліфікованих гравців. Ми знаємо нашу силу і знаємо силу суперника. Завтра футбольне поле все розсудить", - сказав Скрипник.

Раніше, Еспаньйол зацікавився нападником Динамо.

Нагадаємо, Еспаньйол підсилився гравцем Севільї.

Коментарі ()