Скрипник: Суперник приїхав дуже мотивованим | Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Скрипник: Суперник приїхав дуже мотивованим

14.08.2019 21:30 787 0
Завтра на Зорю чекає одна з вирішальних ігор
Скрипник: Суперник приїхав дуже мотивованим

Зоря хоче писати свою історію, заробляти собі ім'я і проходити далі у Лізі Європи.

Про це заявив наставник Зорі Віктор Скрипник.

"Завтра нас чекає одна з вирішальних ігор. Ми провели всього три тижні офіційних ігор, а вже завтра буде вирішальний матч, як фінал. Дві команди хочуть пройти далі і у обох хороші на це шанси. Налаштовуємося серйозно. Не чекаємо, що нам будуть тут роздавати подарунки, як попередній суперник. ЦСКА - клуб європейського рівня, який напевно хоче виправити свої домашні помилки. Зоря ж хоче писати свою історію, заробляти собі ім'я і проходити далі. 

Перед матчем можна що завгодно розповідати. Все покаже гра. Звичайно, ми раді результату в Болгарії. Але рахунок ні про що не говорить. Суперник приїхав дуже мотивованим. Вони розуміють, що без забитого гола далі не пройдуть. Читаємо зарубіжну пресу. Вони трохи перебудовуються. Проти лідера зараз грали іншою схемою. Що буде завтра - покаже час. 

Все залежить і від нас, від нашого настрою. Потрібно серйозно підійти до справи, і щоб удача була на нашому боці. Коли є згуртований колектив, трибуни, які підтримують, тоді і вітер в спину. Хочеться пройти далі", - зазначив Скрипник. 

Нагадаємо, Зоря впевнено перемогла Колос в 3 турі УПЛ. Русин визнали кращим гравцем туру.

Коментарі ()