Динамо (Київ, Україна) - Брюгге (Брюгге, Бельгія)

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд, матч-відповідь
13 серпня, 20:30
Перший матч 0:1

Матч завершується! Динамо вилітає в Лігу Європи, хоча і в дуже видовищному матчі.

90' Гол! Брюгге все ж підловило Динамо на контратаці. Ікома втік від захисників і переграв Бойка в дуелі.

90' Пішла подача, але гравці Брюгге вибили м'яч в аут.

90' Циганков на фланзі заробляє штрафний, Бойко пішов у штрафний майданчик.

90' ГОООООЛ! Динамо не полишає надій відігратися! Соль пробив з кутового головою Мехеле намагався відбити, але влучив у власні ворота.

90' Зважився на дальній удар метрів з двадцяти восьми Дьятта, але м'яч звалився з ноги і полетів далеко на трибуни.

90' Шість хвилин додав арбітр до основного часу.

89' Гол! Брюгге забиває та майже виходить у наступний етап! Ікома відтіснив корпусом Кадара і покотив поперек на Вормера, який з лінії штрафного стрельнув точно в нижній кут.

88' Бєсєдін виконував небезпечну подачу, Соль та Циганков пролетіли повз м'яч.

87' За розмови з арбітром отримав жовту картку Ванакен. Емоції гравців на межі, але потрібно тримати себе в руках.

86' Заміна відбулася в складі київської команди. Замість Володимира Шепелєва рятувати господарів буде Фран Соль.

84' Чергова заміна у нашому поєдинку. Замість Давіда Окереке догравати матч буде Луїс Ікома.

83' Відразу Брюгге зрівнює рівновагу в матчі. Після штрафного Бойко вийшов з воріт і забрав м'яч у руки, але по інерції Персі Тау врізався у Дениса, за що і отримав другу жовту.

82' Червона картка в Динамо! Бурда намагався зупинити Дьякатте, але суддя нагородив його другою жовтою карткою.

81' Прорвався на швидкості по лівій бровці Дьятта і прострілив низом у штрафну, але тут пробити Ванакену не дозволив Кадар.

80' Підхопив Тау м'яч на фланзі і пробив з дальньої дистанції, але цей постріл виявився вкрай неточним. Буде удар від воріт.

79' У центрі поля Окереке грубо збив Буяльського, за що отримав жовту картку.

78' Обікрав суперника на чужій половині поля Родрігес і спробував закрутити в дальній кут, але м'яч полетів трохи вище поперечини.

77' З кутового навісив Циганков на дальню штангу, де готовий був замикати Родрігес, але у нього з голови буквально м'яч зняв Міньоле.

76' Відмінно вирізав на лівий фланг Вормер у напрямку Соболя, але постріл останнього накрив відразу ж Бурда.

75' Підхопив м'яч в чужій штрафній Бесєдін та пробив по воротах. Сфера від ноги захисника відскочила до Бурди, який пробив з ходу, але потрапив в спину Мехелену.

74' Пішла подача, але Миколенко не вдало пробив головою по воротах.

73' По флангу віддавав Миколенко на хід Родрігесу, який зміг прострелити на ближню штангу, але тут Делі виніс головою на кутовий.

72' А у нас поки знову водопій, завершився дощ і знову дуже гаряче гравцям на поле.

71' Соболь перехопив м'яч на чужій половині поля і тут же закинув вперед на Окереке, але той виявився в положенні "поза грою".

70' Заміна чергова в складі української команди. Замість Беньяміна Вербича гру продовжить Артем Бесєдін.

69' Наздогнав м'яч біля лицьової лінії Мата і прострілив у штрафну, де після серії рикошетів пробив Мехелен, але м'яч перевів на черговий кутовий Бурда.

68' М'яко закинув Ванакен у штрафну на Дьятта, який пробив у один дотик, але м'яч від ноги захисника полетів на кутовий.

67' З лівого флангу вирізав на дальню штангу Шепелєв, але тут трохи не дотягнувся до м'яча Родрігес і не зміг пробити по воротах.

66' Прорвався по правому флангу Тау і подав у центр штрафного майданчика, але тут Бурда спокійно виніс м'яч у центр поля.

65' Закидав Мата по флангу на хід Окереке, але того випередив Кадар і спокійно виніс м'яч за бокову лінію.

64' Зі штрафного навісив Вормер на дальню штангу, але добре зіграв на виході Бойко і перехопив цей пас.

63' Перед своїм штрафним де Пена в підкаті зніс Соболя. Небезпечний стандарт виконуватимуть футболісти Брюгге.

62' Рукою підіграв собі Бурда в центрі поля, перериваючи контратаку суперника. Суддя знову показав жовту картку гравцю Динамо.

61' Отримав м'яч у штрафному Вербич, розхитав захисника і прострілив уздовж воріт, але спокійно перехопив цей пас Делі

60' З правого флангу подав у район одинадцятиметрової позначки Вормер. Тут спокійно виніс м'яч на фланг Буяльський

59' Тепер уже Кадар перекинув через стегно на своїй половині поля Окереке. Розцінив це порушення на жовту картку суддя.

58' Шукав довгим пасом Делі в штрафному суперника Окереке, але Бойко вийшов з воріт і опинився першим на м'ячі.

57' У верховій боротьбі проти Вормера порушив правила в центрі поля Шепелєв. Штрафний удар виконають бельгійці.

56' У центрі поля Миколенко відверто збивав Тау. Жовту картку від арбітра отримав у цьому епізоді захисник Динамо.

55' Отримав м'яч на фланзі Вербич і тонко віддав між ніг захиснику на Миколенка, але той не зрозумів задумки партнера і не дістався до м'яча.

54' Заміна тепер уже в складі бельгійців. Замість Денніса Бонавенутре гру продовжить Крепен Дьятта.

53' Довгим пасом шукав Шепелєв на половині поля суперника Вербича, але м'яч занадто сильно полетів і опинився за лицьовою лінією.

51' Заміна відбулася в складі киян. Замість Олександра Андрієвського на полі з'явився Карлос де Пена.

50' ГОООООЛ! Динамо знову забиває на 5-й хвилині тайму! Змістився з флангу в штрафну Вербич, обіграв фінтом захисника і пробив у дальній кут. М'яч влучив у штангу, але відскочив точно на ногу Шепелєву, який у дотик забив у порожні ворота.

49' Закинув з кута поля на дальню штангу Циганков, але тут Делі виграв верх і спокійно вибив сферу подалі.

47' Тонким пасом знайшов Миколенко в штрафному суперника Шепелєва, який пробив з гострого кута, але Міньоле зміг перевести м'яч на кутовий.

Перша половина гри завершуєтсья з рахунком 1:1. Киян потрібно забивати мінімум 2, щоб проходити в наступний етап.

45' У центрі поля Вербич перекинув через стегно Вормера. Арбітр був поруч і зафіксував порушення правил.

45' Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.

44' Обрізався Ванакен у центрі поля, подарувавши шанс киянам на контратаку, але Родрігес занадто довго вовтузився з м'ячем і в підсумку втратив його в боротьбі з Делі.

43' Змістився з флангу в центр Ванакен і покотив під удар Тау, який з ходу стрельнув під поперечину, але Бойко зміг перевести сферу на кутовий в падінні.

42' Тау отримав м'яч на фланзі і від лицьової лінії подав на дальню штангу, але тут пробити Окереке не дозволив Бурда.

40' Вербич діагональним пасом запустив по правому флангу Циганкова, але м'яч полетів надто сильно і опинився за межами поля.

38' Гол! Брюгге зрівнює рахунок! Пішла подача з кутового Делі вистрибнув вище Бурди і відправив м'яч у кут воріт.

37' Довгим пасом Ванакен виводив на ворота суперника Бонавентуре, але вийшов подалі Бойко і спокійно забрав м'яч у свої руки.

36' Пауза в матчі. Делі опинився на газоні, невдало приземлившись.

35' Виграв підбір біля штрафного суперника Ванакен і пробив з льоту, але м'яч звалився з ноги і полетів на трибуни.

34' З лівого флангу м'яко подав у штрафну Соболь, але тут спокійно головою виніс м'яч подалі Бурда.

33' Зі штрафного Циганков закинув на дальню штангу, де міг замикати Родрігес, але не дотягнувся він до м'яча.

32' Знову отримав Циганков по ногах перед чужим штрафним. Знову небезпечний стандарт виконають футболісти Динамо.

31' Увірвався в штрафну суперника Бонавентуре і подав на дальню штангу, але ніхто з партнерів так і не зміг замкнути.

30' Накрутив суперника на фланзі Ванакен і віддав вперед на хід Бонавентуре, але той виявився в положенні "поза грою".

29' Пауза в матчі. Відправив суддя команди на водопій. Жарко сьогодні в Києві, грати без зупинок вкрай важко.

28' Знову Кадар добре відіграв у обороні, відтіснив він корпусом Бонавентуре після закидання від Соболя в штрафну.

27' Закидав Соболь з флангу в штрафну на Окереке, але той не зміг виграти верхову боротьбу у Кадара.

26' Зі штрафного намагався закрутити в ближній кут Циганков, але м'яч влучив у стінку, від якої полетів на кутовий.

25' Мата в підкаті перед своїм штрафним зніс Вербича. Небезпечний стандарт буде в розпорядженні футболістів Динамо, а захиснику була показана жовта картка.

24' Вербич запустив пасом по лівій бровці Миколенка, який прострілив на дальню штангу, але тут трохи не встиг замкнути Родрігес.

23' Віддавав у розріз пас Циганков за спини захисникам на Родрігеса, але в останній момент м'яч перехопив Делі.

22' Тонко видав Соболь в штрафну на хід Окереке, який тут же пробив з розвороту, але влучив точно в ногу Кадару.

21' Протягнув м'яч до штрафної суперника Тау і покотив на Ванакена, який пробив по воротах, але м'яч влучив точно в захисника.

20' По флангу Миколенко закидав на хід Родрігесу, але той не зміг втекти від захисника і втратив м'яч.

19' Обігрався в стінку Вербич з партнером в чужій штрафній, відтіснив опонента і пробив в дальній кут метрів з десяти, але точність підвела гравця Динамо.

18' Втік по флангу Соболь і подав на лінію воротарського, але добре на виході зіграв Бойко і вибив м'яч кулаком до бокової лінії.

17' Протягнув м'яч до чужого штрафного Буяльський і покотив вперед на хід Вербичу, але того випередив Делі і виніс сферу далеко в центр поля.

16' М'яко закидав Буяльський в штрафну в напрямку Родрігеса, але того випередив, вийшовший з воріт, Міньоле.

15' Пауза в матчі. Циганков отримав невелике ушкодження у верховій боротьбі з суперником. Потрібен йому час, щоб прийти в себе.

14' Накрутив суперника на фланзі Бонавентуре і прострілив низом у штрафну, але тут першим на м'ячі виявився Бурда.

12' Втік по правому флангу Тау і подав на лінію воротарського, де головою пробив Бонавентуре, але м'яч полетів набагато вище поперечини.

11' Відверто налетів на суперника Тау в центрі поля. За грубість отримав гравець Брюгге жовту картку.

9' Діагональ виконував Кадар на лівий фланг, куди забігав Миколенко, але м'яч полетів надто сильно і опинився за межами поля.

8' Віддавав пас Буяльський по флангу на хід Родрігесу, але той не зміг зачепитися за м'яч в боротьбі з двома захисниками.

7' Соболь подавав у штрафний майданчик Динамо, але Кадар головою виніс м'яч подалі.

6' ГОООООЛ! Динамо виходить вперед! Вербич відмінним пасом запустив по флангу Миколенка, який від лицьової лінії прострілив у штрафну. Тут був зовсім один Буяльський, який в дотик відправив сферу точно в ближній нижній кут.

5' Закинув Мехеле на правий фланг, куди вривався Мата, але в підкаті перехопив м'яч Вербич і виніс його за бокову лінію.

3' Родрігес перехопив м'яч у центрі поля, але не зміг віддати точний пас люксембуржець.

2' Вербич подавав у центр штрафного майданчика, але там Циганкова потіснили корпусом.

1' Матч розпочався! Щоправда з другої спроби, перший пас Жерсона Родрігеса був завчасним.

Команди виходять на поле!

Стали відомі стартові склади команд.

У матчі-відповіді 3 кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо зіграє з Брюгге.

Матч відбудеться 13 серпня на НСК Олімпійський у Києві.

Початок о 20:30.

Також: Прес-служба Шахтаря пожартувала зі смерті мами нападника Динамо

Чемпіон проведе текстову онлайн-трансляцію, розпочинаючи з 20:15.

Також на нашому сайті дивіться пряму трансляцію гри Динамо - Брюгге.