Львів – Динамо 0:3. Огляд матчу

Динамо здобуло свою другу перемогу в чемпіонаті у Львові.
03.08.2019 23:58 3282 0

У матчі другого туру української Прем’єр-ліги Динамо на виїзді розгромило ФК Львів.

Кияни активно розпочали матч, проте відкрити рахунок у матчі змогли наприкінці першого тайму. Сидорчук зробив закидання у штрафну, де Буяльський головою результативно замкнув передачу. Вже через хвилину захисники Львова збили Шепелєва і арбітр призначив пенальті, який успішно реалізував Буяльський.

На початку другої половини гри ще одну передачу Сидорчука використав Де Пена – 3:0.

Відзначимо, що у матчі за киян дебютував Кадірі, а також вийшли Соль та Циганков.