Брюгге здобув розгромну перемогу у чемпіонаті Бельгії

Шість сухих м'ячів від Брюгге
02.08.2019 23:26 1453 0

У другому турі чемпіонату Бельгії з футболу Ліга Жупіле майбутній суперник Динамо у Лізі чемпіонів Брюгге святкував впевнену домашню перемогу.

Завдали поразки команді Сінт-Трейден з рахунком 6:0. Гості не змогли чинити гідний опір гранду бельгійського футболу. Сінт-Трейден продемонстрував дуже слабкий футбол і ще в першій половині зустрічі пропустив чотири м’ячі. Вже на двадцятій хвилині господарі вели у рахунку 2:0 - дубль оформив нігерійський нападник Брюгге Давід Окереке.

У другому таймі матчу футболісти Брюгге чимало моментів не реалізували. Та все ж на 72-ій хвилин екс-нападник Зорі Денніс Бонавентура змусив голкіпера гостей п’яте діставати м’яч з сітки власних воріт. А Сібе Схрейверс збільшив рахунок до 6:0.

Українець Едуард Соболь вийшов з перших хвилин у складі Брюгге і був замінений на 73-ій хвилині.

Ліга Жупіле, 2 тур
2 серпня
Брюгге – Сінт-Трейден 6:0 (4:0)
Голи: 1:0 - 16 Окереке, 2:0 - 20 Окереке, 3:0 - 39 Ванакен, 4:0 - 44 Тау, 5:0 - 72 Бонавентура, 6:0 - 83 Схрейверс

Нагадаємо, що Брюгге є суперником Динамо у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Перший матч між командами відбудеться вже 6 серпня в Бельгії, а матч у відповідь - 13 серпня в Києві.

Раніше, Брюгге продав свого лідера перед матчами з Динамо.