Колос у дебютному матчі УПЛ святкував перемогу

Перемогли у меншості
30.07.2019 20:50 3157 0

Ковалівський Колос дебютував у Прем’єр-Лізі України домашнім матчем з Маріуполем.

Вже на 15-ій хвилині матчу гостям вдалося відкрити рахунок: з передачі Павла Полегенька відзначився Руслан Фомін. А за чотири хвилини до завершення тайму Євгеній Смирний відзначився дебютним голом у складі Колоса - 1:1.

У середині другого тайму матчу голкіпер та захисник Колоса не розібралися і Ілля Путря виходив під кутом на ворота, але впав за власної ініціативи і отримав жовту картку за симуляцію. А через пару хвилин капітан господарів Віталій Гавриш гарним ударом у ближню дев’ятку воріт змусив голкіпера суперника виймати м’яч з сітки.

На 84-ій хвилині матчу Колос залишився у меншості: Максим Максименко отримав друге попередження. Матч завершився з рахунком 2:1. То ж Колос здобув вольову перемогу у дебютному матчі УПЛ.