Динамо - Шахтар 2:1. Як це було

Разом з початком сезону наш сайт розпочинає онлайн трансляції головних футбольних матчів України
28.07.2019 23:00 10838 0

Динамо – Шахтар

Суперкубок України
Чорноморець, Одеса, 28 липня, 21:00
Головний арбітр: Віталій Романов
Асистенти арбітра: Олександр Войтюк, Володимир ВолодінЧетвертий арбітр: Анатолій Абдула

Все! Матч завершено. Київське Динамо за три хвилини перевернуло хід цього матчу, хоча до 80 хвилини здавалося, що Шахтар вже не відпустить цієї перемоги.

90' Тете дуже небезпечно пробивав, але Бойко парирував удар і зафіксував його в руках.

90' 4 хвилини додав арбітр до основного часу.

89' Небезпечно пробивав Марлос, але повз ворота.

87' Заміна в Шахтаря, замість Алана Патріка на поле вийшов Дентіньйо.

85' Трохи опустилися кияни, Шахтар активно йде в атаку.

84' І відразу герой матчу, на даний момент, пішов відпочивати. На полі з'явився Сергій Сидорчук.

82' ГОООООЛ! Київське Динамо виходить вперед у цьому матчі! У контратаку вийшли кияни, на Гармаша пішла подача з лівого флангу, Денис трохи невдало прийняв м'яч, але потім пробив у падінні повз захисників і воротаря Шахтаря.

79' ГОООООЛ! Динамо зрівнює рахунокБурда під час кутового вистрибнув вище Мораеса і відправив м'яч у дальній кут воріт.

76' Тайсон з правого краю виконував простріл у центр штрафного, і встигли якимось дивом відіграти в обороні захисники Динамо, які перевели сферу за лицьову лінію

74' Кадар збив Мораеса на правому фланзі, жовта картка для угорця.

72' Після чудової комбінації Марлос у дотик пробив по воротах Динамо, але м'яч пролетів трохи повз дальню дев'ятку.

70' Друга заміна в київського клубу, Беньямін Вербич сів на лаву для запасник, на полі з'явився Георгій Цітаішвілі.

68' У Динамо також відбулася заміна. Відпочивати пішов Олександр Караваєв, на поле вийшов Карлос Де Пена.

67' Караваєв пробивав з штрафного майданчика, однак вище воріт пішов м'яч.

66' Перша заміна у матчі, замість Манора Соломона на полі з'явився Тете.

65' Упав у штрафному майданчику Денис Гармаш, суддя промовчав, хоча на повтоорі видно, що збили півзахинсика київського Динамо.

64' Мораес класно увійшов у штрафний майданчик після пасу Марлоса, Бурда у підкаті постелився, хоча Жуніор зміг зробити подачу, яка пішла в руки Бойку.

63' Кадар побачив забігання Караваєва, який на правому фланзі прийняв м'яч, але рефері тут же прийняв рішення зупинити гру, оскільки в офсайді був Олександр.

62' Отримав удар по ногах в центрі штрафного Буяльський. Рефері зафіксував фол, але порушника карати попередженням не став.

60' Караваєв чудово обробив м'яч і подав у штрафний майданчик, однак П'ятов вийшов і забрав снаряд у руки.

59' Вербич фолить в районі центрального кола проти Степаненка. Чергова зупинка в нашій зустрічі, пов'язана з порушенням правил і отриманим ушкодженням.

57' Тайсон лежить на газоні після зіткнення з Кадаром, однак фолу тут не побачив суддя.

56' Буяльський у ризикованому підкаті грав проти суперника, вже маючи в своєму пасиві жовту картку.

54' Після удару Дениса Гармаша м'яч влучив у спину Кривцову, гравці Динамо сигналізують про гру рукою, однак на повторі видно, що арбітр прийняв правильне рішення не поставивши одинадцятиметровий.

52' Тайсон після передачі Марлоса п'ятою завдав удар по воротах суперника, але прямо в руки Денису Бойко.

50' Спокійно відбилися від цієї атаки гравці Шахтаря.

49' Вдалося кутовий заробити підопічним Олександра Хацкевича.

48' Повністю контролює Шахтар ситуацію напочатку тайму, хоча саме киянам потрібно забивати гол.

47' Караваєв після зіткнення з Ісмаїілі тримався за ребро, яке він пошкодив ще у першому таймі.

45' ГООООЛ! Шахтар відкриває рахунок у матчі. Після подачі з кутового м'яч затримався у штрафному майданчику Динамо, Бєсєдін намагався вибити м'яч, однак скинув ідеально під удар Патріку, який забив перший гол у цьому матчі.

45' І відразу Буяльський вирішив відновити паритет по "гірчичникам", збивши Мораеса у центрі поля.

44' 15 фолів на двох встигли отримати суперники в першому таймі. І тільки одну жовту картку використовував арбітр.

42' Наче все з порядку з Бойком. Рефері вирішив не зупиняти зустріч, хоча передумови до цього були.

40' Продемонстрували крупним планом президента України Володимира Зеленського, який спостерігає за сьогоднішнім матчем.

39' Зупинка у матчі, закидали піротехнікою вболівальники Шахтаря воротаря Динамо Дениса Бойка, тримається за вухо український кіпер.

38' Вербич пройшов Марлоса далі наткнувся на Патріка, який повалив вінгера. Медики надають допомогу словенцю.

36' Навісна передача за комірець Бойку від Тайсона пройшла. Довелося голкіперу Динамо грати рукою і проводжати снаряд за межі поля.

34' Марлос виконав ідеальну передачу на Ісмаїлі, однак Бойко врятував київську команду від пропущеного голу.

32' Хочолава заїхав Бєсєдіну по ногам і отримав перший гірчичник у матчі.

31' Бесєдін зумів підхопити сферу перед чужим штрафним і виконав пас на Караваєва. Той з правого флангу виконав простріл у центр штрафної, звідки Вербич в дотик вистрілив прямо в груди Хочолаві.

30' Повернувся на поле Караваєв, нічого серйозного з українцем.

28' У Караваєва є проблеми зі здоров'ям. На лівому фланзі у боротьбі з суперником він зіткнувся, після чого грудьми упав на м'яч.

26' Хочолава лежить на газоні зараз. У стику з Гармашем отримав він пошкодження. Суддя, судячи з усього, попросить вийти на поле медичний штаб Шахтаря.

25' Середина першого тайму у нас йде. Болбат зачепив Вербича на лівому фланзі. При цьому і футболіст Шахтаря примудрився отримати пошкодження.

24' З тридцяти метрів по воротах киян завдав постріл Тарас Степаненко, м'яч пролетів трохи ліворуч стійки.

21' Вербич дуже вдало обробив м'яч у штрафному майданчику Шахтаря і майже вийшов сам на сам з П'ятовим, однак в підсумку словенець не зміг пробити чи віддати точний пас.

20' Контролює матч донецька команда, майже нічого не виходить у киян в атаці.

18' Болбат виконав пас з правого флангу, але там проти суперника порушив правила Марлос.

16' Мораес з лівого флангу виконав простріл у центр штрафної суперника. Тайсон завдав удар, але дуже не точно.

15' Вербич упав у штрафному майданчику Шахтаря, але свисток Романова мовчить.

14' Вербич видавав передачу у центр на Бєсєдіна, однак Ісмаїлі в останній момент у підкаті перехопив м'яч.

13' Марлос ледь не вийшов 1 на 1 після розрізного пасу від Тайсона, однак Бойко був першим на м'ячі.

12' Невеличка зупинка вийшла, Вербич поскаржився арбітру, що м'яч трохи не підкачаний. Відбулася заміна футбольного снаряду.

10' Степаненко дуже жорстко пішов у підкат під Беньяміна Вербича.

8' Дуже активно пресингує Шахтар, Динамо не може перейти через центральне коло.

7' Пішла підача з кутового, але голкіпер київського клубу кулаками вибив м'яч подалі.

6'  Обрізався Миколенко у центрі поля, Марлос вийшов на ударну позицію і пробив у дальню дев'ятку, але Бойко потягнув цей удар.

4' Втікав Миколенко у центр, але його наздогнав Марлос і порушив правила.

2' Намагалися дальнім пасом запустити Караваєва правим флангом, однак не дуже точна вийшла передача.

1' Кияни розпочинають матч з центру поля.

Нагороду найкращого тренера отримав екс-наставник Шахтаря Пауло Фонсека.

Віктор Циганков - найкращий футболіст сезону.

Жуніор Мораес отримав свою нагороду найкращому бомбардиру року.

Відбувається нагородження найкращих гравців минулого сезону.

Команди вже на полі!

Сталі відомі стартові склади команд.

Сьогодні, 28 липня, у матчі за Суперкубок України зійдуться київське Динамо та донецький Шахтар.

Початок матчу о 21:00.

Телевізійна трансляція на телеканалі Футбол 1.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн матчу Динамо - Шахтар, починаючи з 20:45.

Нагадаємо, телеканали Футбол 1/2 стали офіційними трансляторами Української прем'єр ліги.

Чемпіон проводить опитування: Хто стане володарем Суперкубка України - 2019?