Ярмоленко і Зінченко зіграли за Вест Гем і Ман Сіті в матчі Asia Trophy

"Містяни" розгромили "молотобійців" 4:1
17.07.2019 18:35 2543 0

Вінгер Вест Гема Андрій Ярмоленко та півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко отримали ігровий час в очному поєдинку команд у півфіналі передсезонного турніру Asia Trophy.

Обидва гравці почали матч в запасі. Ярмоленко з'явився на полі відразу після перерви, замінивши Феліпе Андерсона.

У Андрія було два непогані шанси відзначитися голом. Особливо українцю не пощастило на 74-й хвилині - півзахисник був першим на добиванні, але пробив у штангу.

Зінченко вийшов на 63-й хвилині замість новачка "містян" Анхеліньо і також не відзначився результативними діями.

Товариський матч завершився впевненою перемогою команди Пепа Гвардіоли з рахунком 4:1. У фіналі турніру Ман Сіті 20 липня зіграють проти Вулверхемптона, який переміг Ньюкасл 4:0.

Asia Trophy
Півфінал
17 липня

Манчестер Сіті - Вест Гем 4:1 (2:1)

Голи: 0:1 - 26 Нобл(П), 1:1 - 33 Сільва, 2:1 - 36 Немча(П), 3:1 - 59 Стерлінг, 4:1 - 72 Стерлінг

Нагадаємо, Ярмоленко закликав голосувати за свого брата.