Бразилія у меншості перемогла Перу та виграла Копа Америка-2019

Збірна Бразилія тріумфувала на домашньому Копа Америка-2019
08.07.2019 08:09 3823 0

Збірна Бразилії вперше за останні 12 років тріумфувала на Копа Америка.

У фінальному матчі проти збірної Перу Бразилія відкрила рахунок у матчі вже на 16-й хвилині гри, відзначився Евертон. Наприкінці першого тайму арбітр призначив пенальті у ворота бразильців за гру рукою Тіаго Сілви, Герреро з 11-метрової позначки був влучним – 1:1.

У другій половині гри несподівано вилучення отримав Габріель Жезус, який виставленим ліктем вдарив суперника. Після чого збірна Перу змогла відсунути гру від своїх воріт, а Аліссону довелося декілька разів відбивати удари із середньої дистанції.

Під кінець матчу Евертон увірвався у штрафну, де його збив Карлос Самбрано, арбітр знову вказав на одинадцятиметровий. Рішарлісон чітко виконав пенальті – 3:1.

Перемога на Копа Америка стала для Бразилії дев'ятою в історії. Частіше турнір вигравали лише Аргентина (14) і Уругвай (15).