Кравець відзначився за Кейсеріспор

19.05.2019 19:30 2223 0

Український нападник Кайсеріспора Артем Кравець забив у ворота Акхірсара в матчі 33-го туру турецької Суперліги.

29-річний форвард відзначився на 61-й хвилині, точно пробивши в кут з меж штрафного майданчика суперника. Для Кравця це вже п'ятий забитий м'яч в чемпіонаті Туреччини.

Кайсеріспор зіграв внічию 2:2, в даний момент команда на дев'ятому місці в Суперлізі.

Кравець виступає за Кайсеріспор з початку минулого року, перейшовши з Динамо на правах вільного агента. У нинішньому сезоні 29-річний нападник зіграв у 26 матчах у всіх турнірах, в яких забив 8 м'ячів.

Крім Кравця, в складі Кайсеріспор виступає захисник Олександр Кучер, який в грі з Акхірсаром отримав жовту картку на 94-й хвилині.

В останньому турі Суперліги Кайсеріспор зіграє вдома з Ерзурум.

Нагадаємо, Шахтар переміг Зорю і став чемпіоном України.

Раніше повідомлялося, що Кравець потрапив до символічної збірної тижня молодих гравців Європи