Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

ФФУ разом з УЄФА оплатить лікування судді, в якого стався інсульт

25.01.2019 21:37 1547 0
ФФУ разом з УЄФА оплатить лікування судді, в якого стався інсульт

Джерело - ФФУ.

УЄФА та Федерація футболу України беруть на себе всі витрати з лікування та реабілітації Сергія Беккера.

Про це повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Сергій Беккер отримав призначення у складі української суддівської бригади в якості асистента арбітра на матч Ліги націй Греція — Естонія. Матч відбувся в Афінах 18 листопада.

17 листопада бригада арбітрів мала провести традиційне тренування перед матчем. Але у призначений час Сергій не з’явився в холі готелю. Коли колеги піднялися до нього в номер, з’ясувалося, що Сергію потрібна термінова медична допомога, оскільки в нього стався інсульт.

Ситуацію прокоментував генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький.

"Одразу після того, як нам стало відомо про те, що сталося із Сергієм Беккером, я зв’язався з УЄФА та Федерацією футболу Греції, щоб надати Сергію від ФФУ необхідну допомогу. Комітет арбітрів УЄФА та персонально його керівник Роберто Розетті також підключилися до допомоги та моніторингу цієї ситуації. Але наші колеги з УЄФА нас запевнили, що оплату лікування в Греції та реабілітації в перші місяці вони беруть на себе. Також це неодноразово було підтверджено в численних подальших перемовинах і листуванні. "УЄФА прийде на допомогу і компенсує медичні витрати арбітра у шпиталі плюс два-три місяці в реабілітаційному центрі", — зокрема, йдеться в листі від УЄФА.

На сьогодні всі рахунки, які надав шпиталь за лікування Сергія, оплачені. Зі свого боку ми проінформували лікарів, що, як тільки буде можливість транспортувати Сергія до України, Федерація футболу України візьме на себе відповідні послуги — або переліт, або, в разі неможливості перельоту з медичних причин, оренду відповідного спеціалізованого автомобіля. Також ми розуміємо, що Сергію буде потрібна подальша реабілітація в Україні, й ФФУ готова її оплатити",- сказав Запісоцький.

Коментарі ()