Челсі в післяматчевих пенальті переміг Тоттенгем та вийшов у фінал Кубка Ліги

25.01.2019 08:10 2535 0

У Лондоні відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Ліги між Челсі та Тоттенгем. Перший поєдинок на Вемблі мінімально виграли Шпори.

У першому таймі Челсі забезпечив собі перевагу у два м'ячі. Спочатку Канті після кутового вистрілив між ніг двом захисникам, а потім і воротарю, а ближче до перерви Азар замкнув передачу Аспілікети.

На початку другого тайму Тоттенгему вдалося відіграти один м'яч, який виявився останнім забитим голом з гри в цій зустрічі. Льоренте впевнено замкнув пас з флангу від Роуза.

У підсумку матч в основний час завершився з рахунком 2:1. З цього сезону в Кубку Ліги скасовано правило виїзного гола, а в разі нічиї після двох зустрічей командам належить відразу ж виконати серію пенальті.

У складі Тоттенгема Ерік Дайер і Лукас Моура не забили одинадцятиметрові, що дозволило команді Саррі святкувати підсумковий успіх.

У фіналі Кубка Ліги Челсі зіграє проти Манчестер Сіті, який за сумою двох матчів здолав Бертон Альбіон з рахунком 10:0.