Саутгемптон перервав безпрограшну серію Арсенала, Челсі здолав Брайтон. Результати матчів АПЛ

16.12.2018 17:42 1534 0

В рамках 17 туру АПЛ Арсенал несподівано поступився Саутгемптону, Челсі переміг Брайтон.

Челсі на виїзді здолав Брайтон. Відкрив рахунок Педро з передачі Азара, а трохи згодом вже сам Еден втік від захисників і без проблем переграв воротаря. В другому таймі Марч скоротив відставання після скидки Бернардо, однак лондонці змогли втримати перемогу.

Не пропустіть: Трансляція Ліверпуль - Манчестер Юнайтед: дивитися онлайн 16.12.2018

Саутгемптон сенсаційно переграв Арсеналі перервав безпрограшну серію Арсенала, яка тривала 22 матчі.

Чемпіонат Англії, АПЛ

17 тур

17 грудня

Брайтон – Челсі 1:2 (0:2)

Голи: 0:1 - 17 Педро, 0:2 - 33 Азар, 1:2 - 66 Марч

Саутгемптон – Арсенал 3:2 (2:1)

Голи: 1:0 - 20 Інгз, 2:0 - 44 Інгз, 3:2 - 85 Остін, 2:1 – 28 Мхітарян, 2:2 - 58 Мхітарян.

Центральним мачем туру є поєдинок Ліверпуль-Манчестер Юнайтед.