Динамо програло Яблонцю у Лізі Європи

13.12.2018 21:49 14211 3

У заключному турі групового раунду Ліги Європи Динамо на своєму полі поступилося чеському Яблонцю.

Динамо невдало розпочало матч та пропустило на 10-й хвилині. Після кутового головою у ворота киян забив Мартін Долежал.

У другому таймі команда Олександра Хацкевича додала, та врятуватися від поразки не зуміла.

Динамо програло Яблонцю 0:1, але фінішувало у групі K на першому місці, яке кияни гарантували собі дострокового.

Ліга Європи

6-й тур

Група K

13 грудня

Динамо – Яблонець 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 - 10 Долежал

Динамо: Бущан, Бурда, Миколенко, Кендзьора, Кадар, Сидорчук, Шепелев, Шапаренко (Цітаішвілі, 60), Циганков, Вербич, Бесєдін (Дуелунд, 66; Андрієвський, 76).

Яблонець: Груби, Говорка, Ганоусек, Голеш, Лишка, Травник, Кратохвил (Бржечка, 89), Гюбшман, Йовович (Соболь, 79), Храмоста (Акоста, 70), Долежал.

Попередження: Долежал, 13; Кадар, 28; Говорка, 88; Вербич, 90; Голеш, 90.

У матчі проти Яблонця за Динамо у єврокубках дебютував Георгій Цитаішвілі

Ультрас Динамо вивісили банер на знак протесту проти матчів Шахтаря у Києві на Олімпійському