Шахтар зіграв внічию з Ліоном та вилетів з Ліги чемпіонів

12.12.2018 23:57 2928 0

У заключному матчі групового раунду Шахтарю для виходу до плей-офф Ліги чемпіонів було необхідно перемагати Ліон.

Команда Паулу Фонсеки реалізувала перший свій небезпечний момент. На 22-й хвилині Ісмаїлі увірвався до штрафного майданчика зліва та відпасував на Жуніора Мораеса, який спрямував м'яч у правий кут воріт.

Ліон зрівняв рахунок на 65-й хвилині. Мемфіс Депай розібрався із суперниками спарва у штрафному майданчику, відпасував на Набіля Фекіра, який закрутив м'яч у лівий верхній кут.

Шахтар зіграв з Ліоном внічию 1:1, набрав 6 очок та не зміг пробитися до плей-офф Ліги чемпіонів, де зіграє французький клуб.

Донеччани продовжать виступи у Лізі Європи.

Ліга чемпіонів

6-й тур

Група F

Шахтар – Ліон 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 – 22 Мораес, 1:1 – 65 Фекір

Шахтар: П'ятов, Кривцов, Ісмаїлі, Матвієнко, Хочолава (Бутко, 46), Майкон, Степаненко, Коваленко (Кайоде, 83), Марлос, Тайсон, Мораес.

Ліон: Антоні Лопеш, Марсело, Марсал, Менді, Денайер, Набіль Фекір, Тузара, Траоре (Ндомбеле, 72), Ауар, Депа (Дембеле, 80), Тете.

Попередження: Марсал, 8; Набіль Фекір, 68; Болбат, 88.

Під час матчу Шахтар –Ліон вболівальники вивісили на НСК Олімпіський банер – Шахтар, вам тут не раді

У Києві ультрас Динамо атакували французьких фанів, які приїхали на матч Шахтар – Ліон