Шахтар - Ліон: 1:1. ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО

12.12.2018 23:57 26526 0

Матч завершується Шахтар втрачає перемогу в Ліона та вилітає в Лігу Європи.

90' М'яко закинув Тайсон по флангу на хід Ісмаїлі, але того випередив Тете і в чистому підкаті відібрав сферу.

90' 4 хвилини додає арбітр до основного часу.

90' Наздогнав м'яч біля лицьової лінії Кайоде, але поквапився і в дотик пробив по воротах, але у ворота не влучив.

89' Французи в свою чергу зміцнили оборону. Замість Набіля Фекіра грати буде Лео Дюбуа.

87' Тут же Болбат грубо стрибнув в ногу супернику. Відразу ж отримав жовту картку футболісти Шахтаря.

86' Остання заміна в складі "гірників". Замість Марлоса догравати поєдинок буде Сергій Болбат.

85' Не забарився навіс від Майкона з кута поля на ближню штангу, де Мораес продовжив в центр. Тут в падінні через себе пробив Кайоде, але в площину воріт не потрапив.

84' Підхопив снаряд на лівому фланзіі Ісмаїлі і низом прострілив уздовж воріт, але від ноги захисника м'яч пішов на кутовий.

83' Всі сили в атаку кидає Фонсека. Випустив він Оларенваджу Кайоде замість Віктора Коваленко. Потрібно перемагати донеччанам.

81' Прекрасним пасом знайшов Майкон в штрафному суперника Ісмаїлі, який вискочив один на один з голкіпером, але в ближньому бою не зміг переграти Лопеша.

80' Заміна ще одна в складі "ткачів" Замість Мемфіса Депая гру продовжить Мусса Дембеле.

79' Чергова зупинка в матчі. Марсал невдало приземлився на газон в боротьбі з Бутком.

78' Перехопив м'яч на половині поля суперника Ауа і вирізав вперед на Депая, який пробив з гострого кута, але зупинив цю атаку суддя, зафіксувавши офсайд.

77' М'яко закидав Тайсон на хід Мораесу, який утікав на ворота, але грамотно зіграв на виході Лопеш і ногою виніс снаряд подалі.

76' Закинув Кривцов по флангу на хід Коваленку, але того випередив Тусар і головою виніс сферу за бокову лінію.

75' Накрутив суперника на правому фланзі Депай і навісив у штрафну на Менді, але того випередив П'ятов і забрав м'яч в руки.

74' Збив в центрі поля Коваленко в підкаті Денайе. Грубо зіграв Віктор, але обійшлося без картки.

73' Могли тікати в контратаку господарі. Втік Тайсон по центру і віддав пас на хід Марлосу, але того випередив Марсал і відтіснив корпусом від м'яча.

72' Заміна відбулася в складі Ліона. Замість Бертрана Траоре на поле вийшов Тангано Н'Домбеле.

71' Контролює м'яч Ліон, вже не потрібно нікуди поспішати "ткачам".

70' Грамотно поставив корпус в центрі поля Мораес і змусив порушити правила Денайе. Штрафний удар виконають господарі.

68' В перспективну контратаку тікав Тайсон, але його за руку схопив Фекір і повалив на газон. Заслужена жовта картка капітану Ліона.

67' З дальньої дистанції Депай вирішив перевірити пильність голкіпера. П'ятов не став ризикувати і вибив м'яч на кутовий.

66' У зіткненні з суперником невелике ушкодження отримав Набіль Фекір. Потрібна медична допомога футболістові.

64' Гол. Ліон зрівнює рахунок! Депай наздогнав м'яч біля лицьової лінії, розхитав Кривцова і відкотив на одинадцять метрів, де підробив снаряд під робочу ногу Набіль Фекір і пробив точно в дальню дев'ятку. Шансів у Пятова не було!

62' Прорвався по флангу Тайсон і віддав пас вперед на Мораеса, який подав на Марлоса, але останнім пробити по воротах не дозволив Марсело.

61' Навісив з правого флангу Денайе в штрафну суперника, де міг замикати Депай, але трохи не дотягнувся він до м'яча.

60' Уникнув офсайду Траоре, підхопив м'яч і прострілив у штрафну на Фекіра, але того випередив вийшовший з воріт П'ятов.

59' Тікав по флангу Траоре на швидкості, але напоровся на Матвієнко, який в найчистішому підкаті виніс сферу в аут.

58' Довгим діагональним пасом Денайе запускав по лівому фланзі Менді, але м'яч полетів надто сильно і вийшов за лицьову лінію.

56' Подав з кутового Депай на дальню штангу, де виграв верх Марсело і пробив головою, але поруч зі штангою пролетів снаряд.

55' Накрутив суперника на фланзі Менді і з лінії штрафного майданчика закрутив м'яч у дальній кут, але трохи вище поперечини пролетіла сфера.

54' Виявився м'яч у воротах господарів. Менді вирізав на хід Фекіру, який вискочив один на один з П'ятовим і пробив під поперечину, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд.

53' Менді з лівого флангу подавав у штрафну на Депая, але того випередив Бутко і виніс сферу на кутовий.

52' Спокійно контролюють м'яч в центрі поля донеччани. Потрібно зараз їм заспокоїти гру, з чим "гірники" поки справляються.

51' Невдало виніс м'яч зі своєї штрафної Денайе точно на ногу Мораес, який в дотик пробив по воротах, але сам же Денайе виправився і перевів сферу на кутовий.

50' Чергова зупинка в нашій грі. Отримав пошкодження Траоре. Потрібен час футболісту, щоб оговтатись.

49' Розрізним пасом Фекір шукав в штрафному суперника Депая, який міг вискакувати один на один, але в останній момент сферу в підкаті виніс Кривцов.

48' Увірвався на швидкості Мораес в штрафну, але завозився з м'ячем і в підсумку втратив його в боротьбі з Марсалем.

47' Заміна в перерві відбулася у Шахтаря. Замість Давіда Хочолави на другий тайм вийшов Богдан Бутко.

46' Прозвучав свисток. Другий тайм розпочався!

Перший тайм завершується, Шахтар виграє в Ліона і поки виходить у плей-оф Ліги чемпіонів.

45' Обрізалися "гірники" на своїй половині поля. М'яч перехопив Набіл Фекір і з двадцяти метрів пробив в нижній кут, але якимось чудом П'ятов ногою відбив сферу в сторону.

45' 2 хвилини додав головний арбітр до першого тайму.

43' Обігрався в стінку Траоре з Фекіром, після чого пробив з-за меж штрафного, але цей постріл заблокував захисник.

41' В черговий раз запускав Тайсон в прорив по флангу Ісмаїлі, але того випередив Денайе і вибив м'яч в підкаті в аут.

40' Довгим пасом Ауа запускав в прорив на ворота суперника Депая, але той не зрозумів задумки партнера і не пішов на м'яч.

39' Ісмаїлі пройшов по флангу і прострілив низом у штрафну, але м'яч влучив у ногу Тете і полетів за бокову лінію.

38' Змістився з флангу в центр Депай і метрів з двадцяти пробив в дальній кут. Поруч зі штангою пролетіла сфера.

36' Траоре пройшов по флангу і видав пас під удар Фекіру, але вчасно повернувся в оборону Мораес і заблокував м'яч.

35' Тікав у контратаку Тайсон, але його відверто збивав Набіл Фекір. Повинна була тут бути жовта, але арбітр пошкодував капітана Ліона.

33' Пройшов по правому флангу Тете і низом прострілив у воротарський, але тут Хочолава виніс снаряд на кутовий.

32Пауза в матчі. Мораес отримав невелике ушкодження на рівному місці. Медики намагаються поставити на ноги форварда Шахтаря.

30' Продавив по центру Траоре захисника і метрів з двадцяти намагався закрутити в дев'ятку, але м'яч на цей раз пройшов трохи вище поперечини.

29' Підштовхнув Тайсон в спину Траоре на фланзі. Арбітр був поруч і призначив штрафний удар на користь "ткачів".

28' Грамотно поставив корпус в чужій штрафній Траоре і скинув під удар Тете, але постріл останнього виявився вкрай неточним.

27' Наздогнав м'яч на фланзі Тете і прострілив на лінію воротарського, але тут першим виявився Кривцов, який вибив сферу подалі.

25' Знову пройшла атака у донеччан по лівому флангу. Наздогнав м'яч біля лицьової лінії Ісмаїлі і прострілив у штрафну, але на цей раз пробити Мораесу не дозволив Марсал.

24' Отримав по ногах в центрі поля Марлос від Тусара. Все бачив арбітр і призначив штрафний удар на користь господарів.

21' ГОООООЛ! Шахтар виходить вперед! Реалізували перший же свій шанс донеччани. Тайсон на фланзі знайшов пасом Ісмаїлі, який прострілив у штрафну на Мораеса. Форвард грамотно зупинив м'яч і другим дотиком відправив його в дальній нижній кут.

18' Прекрасним пасом Ауа вивів Траоре один з голкіпером. Пробив форвард в дальній нижній кут, але П'ятов відбив м'яч ногами. Браво воротар!

15' Довгим діагональним пасом Кривцов шукав на правій бровці Марлоса, але м'яч полетів надто сильно і опинився за межами поля.

14' Пауза в матчі. Отримав пошкодження в зіткненні з суперником Хочолава. Буде потрібно йому допомогу медиків.

13' Тікали в контратаку господарі. Тайсон протягнув снаряд до центру поля і видав пас на хід Мораесу, але той не зміг обробити м'яч як слід і подарував його захиснику.

12' Пройшов по правій бровці Тете і від лицьової лінії подав на дальню штангу. але тут нікого з партнерів не виявилося.

11' Накрутив суперника на фланзі Фекір і з лінії штрафного майданчика, закручував у дальню дев'ятку, але в сантиметрах від штанги пройшла сфера.

10' Проривався на швидкості по флангу Депай, але напоровся на Матвієнка, який в найчистішому підкаті виніс сферу за бокову лінію.

9' У верховій боротьбі проти Мораеса відверто притримав опонента руками Марсал. Розцінив арбітр це порушення на жовту картку.

8' Довгим діагональним пасом Степаненко запустив по флангу Ісмаїлі, але тому не вистачило швидкості, щоб зберегти снаряд в межах поля.

7' Хорошим розрізним пасом Тусар запускав в прорив на ворота П'ятова Траоре, але того без проблем випередив Хочолава і відтіснив корпусом від м'яча.

6' Отримав по ногах на фланзі Ісмаїлі від Тете. Грубо зіграв захисник Ліона, але арбітр обмежився усним попередженням.

4' Підхопив снаряд на правій бровці Фекір після пасу від Тете і подав на лінію воротарського, але П'ятов спокійно забрав сферу в руки

2' Отримав м'яч в центрі поля Набіль Фекір і, помітивши, що П'ятов відійшов далеко від воріт, спробував перекинути голкіпера, але точність підвела Набіля.

1' Матч розпочався. Гравці Ліона розвели м'яч з центру поля, після невеличкої затримки через димову шашку, яку викинули на поле.

Команди на полі, лунає гімн Ліги чемпіонів.

Не забуваємо, що Шахтар продав понад 30 тисяч квитків на матч з Ліоном.

Перемога над Ліоном принесе Шахтарю 12 мільйонів євро.

Стали відомі стартові склади команд.

У середу, 12 грудня, Шахтар зіграє вирішальний матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Ліону.

Через воєнний стан, гру перенесли до Києва на НСК Олімпійський.

Гра розпочнеться о 22:00.

Чемпіон традиційно проведе онлайн трансляцію поєдинку в текстовому режимі, починаючи з 21:45.

Не пропустіть: Трансляція Шахтар - Ліон: дивитися онлайн

Нагадаємо, що гру ЛЄ Динамо - Яблонець можуть перенести на стадіон Динамо ім. Лобановського.

Слід зазначити, що власник Динамо Ігор Суркіс закликав киян підтримати Шахтар.