Львів сенсаційно переграв Олександрію та подарував Динамо друге місце в УПЛ

09.12.2018 19:17 2428 0

Львів завдяки дублю Володимира Адамюка здобув виїзну перемогу над Олександрією в заключному матчі 18-го туру УПЛ.

Львів вийшов уперед вже на другій хвилині матчу: Борзенко зрізав подачу з кутового на Адамюка, а той з кількох метрів переправив м'яч у ворота – 0:1. А на 30-й  забив другий гол, отримавши прекрасну передачу від Мартана.

Господарі відродили інтригу: на 84-й хвилині Артем Сітало опинився на ударній позиції та пробив у площину. Бандура парирував, однак на добиванні встиг зіграти Шедрик – 1:2. На більше в Олександрії не вистачило ні сил, ні часу.