Ювентус мінімально переграв Інтер у центральному матчі туру Серії А

07.12.2018 23:53 2971 0

Ювентус завдяки голу Маріо Манджукича здобув перемогу в матчі 15-го туру італійської Серії А проти Інтера.

Перший тайм пройшов дещо сухо. Інтер активніше працював з м'ячем, Юве чергував гру другим номером з тиском, але в цілому обидві команди займалися позиційною та фізичною боротьбою.

На другий тайм Ювентус вийшов набагато злішим. На 66-й хвилині Врсалько дозволив пройти по власному флангу Канселу, Жоау в завершенні слалому подав на лінію воротарського, а Маріо Манджукич головою спокійно перетворив її у гол – 1:0.

На більше гранди італійського футболу не спромоглися.