Олександрія перемогла Ворсклу та зберегла друге місце

03.12.2018 18:51 2945 0

У 17-му турі чемпіонату України Олександрія у гостях перемогла Ворсклу та залишилася на другому місці.

Олександрія відкрила рахунок на 4-й хвилині. Кирило Ковалець підхопив м'яч у середині поля, на швидкості змістився у центра та точно пробив у кут воріт.

У підсумку цей гол став для команди Володимира Шарана переможним.

Олександрія переграла Ворсклу 1:0, набрала 36 очок та гарантувала собі друге місце за підсумками 17-го туру. Динамо має 32 очка та грає 3 грудня з Чорноморцем.

Лідирує Шахтар, у активі якого 42 пункти. Ворскла з 24 очками перебуває на п'ятій позиції.

Чемпіонат України

УПЛ

17-й тур

3 грудня

Ворскла – Олександрія 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 – 4 Ковалець

Ворскла: Шуст, Чижов, Сапай (Сергійчук, 59), Пердута, Артур, Саків, Чеснаков, Скляр, Габелок (Ніколас Карека, 81), Коломоєць (Ребенок, 75), Кулач.

Олександрія: Паньків, Шендрик, Бондаренко, Микицей, Запорожан, Цуріков, Гречишкін (Задерака, 73), Ковалець (Довгий, 85), Банада, Сітало, Шастал (Протасов, 67).

Попередження: Артур, 13, Микицей, 17, Чеснаков, 18, Сапай, 51, Банада, 55, Ковалець, 73, Пердута, 74, Скляр, 78, Кулач, 81.

Нагадаємо, у іншому матчі 17-го туру Шахтар врятувався від поразки від Олімпіка, завдяки офсайду

Закриває 17-й тур гра між Динамо та Чорноморцем, яка у ці хвилини триває у Києві