Жіноча збірна України перемогла росіянок на ЧС

22.08.2018 11:31 10106 2

Джерело - futsal.

На чемпіонаті світу серед студентів жіноча студентська збірна України здобула третю перемогу поспіль. Цього разу підопічні Олега Шайтанова обіграли чинних віце-чемпіонок світу – збірну Росії.

Повідомляє офіційний сайт асоціації футзалу України.

Українки першими пропустили, але ще до перерви змогли не тільки зрівняти рахунок, а і вийти вперед. Хоча ще до перерви росіянки мали кілька нагод для того, щоб забити, але бездоганно у воротах збірної України грала Олена Цикаленко.

Друга половина зустрічі була схожа на своєрідні "гойдалки", де рахунок міг змінитись або в один, або в інший бік. Однак, українським футзалісткам вдалося відстояти рахунок 2:1 на свою користь та оформити третю перемогу на турнірі.

Тепер підопічні Олега Шайтанова 23 серпня зіграють свій останній матч у рамках групового етапу. Суперником наших футзалісток буде збірна Ізраїлю. Початок зустрічі о 13.00.