Манчестер Юнайтед пропускає тричі і сенсаційно програє в 2-му турі АПЛ

19.08.2018 20:11 2201 0

"Червоні дияволи" несподівано поступились Брайтону.

На 25-й хвилині матчу підопічні Г'ютона відкрили рахунок. Марч прострілом знайшов Мюррея, який випередив Лінделефа у штрафному майданчику Юнайтед та відкрив рахунок у поєдинку.

Вже за дві хвилини "чайки" змогли збільшити свою перевагу. Брайтон скористався безладом в оборонних порядках. Нокар віддав точну передачу на Даффі, який розстріляв Де Хеа, поціливши у кут воріт.

Після такого удару підопічні Морінью трохи прокинулись і на 34-й хвилині зустрічі. Після подачі з кутового м'яч відскочив до Шоу, який виконав точний навіс на Лукаку. Бельгієць пробив впритул головою та не схибив.

Під завісу другого тайму Брайтон забив втретє – Грос отримав класну передачу від партнера та виходив на побачення з Де Хеа, однак, захисник МЮ Байлі не дав пробити Гросу, сфоливши на ньому у штрафному майданчику. Пенальти впевнено реалізував сам Паскаль – 3:1.

Підопічні Моурінью змогли відігратись, але було вже пізно. Поль Погба реалізував пенальті на 90+5 хвилині, встановивши остаточний рахунок на табло.

В підсумку 3:2 Брайтон втримав переможний рахунок у матчі з Манчестер Юнайтед.

Чемпіонат Англії АПЛ

2-й тур

19 серпня

Брайтон - Манчестер Юнайтед 3:2 (3:1)

Голи 1:0 - 25 Маррей, 2:0 - 27 Даффі, 2:1 - 34 Лукаку, 3:1 - 44 Гросс 3:2 - 95 Погба.