Збірна України в серії пенальті програла англійцям на Євро 2018

17.08.2018 21:50 1844 0
Фото / eurominifootball.com

Збірна України не змогла подолати чвертьфінальний бар'єр домашнього Євро-2018 з міні-футболу.

Українці за вихід у півфінал боролися з командою Англії. Основний час поєдинку завершився внічию 1:1. На гол Жульєна Даніеля, який відзначився на 8-й хвилині матчу, відповів Віктор Арановський на 22-й.

У післяматчевій серії пенальті англійці зуміли реалізувати усі три удари. В складі української команди не схибив капітан Іван Кривошеєнко.

Вихід у чвертьфінал Євро дає збірній Україні право зіграти на чемпіонаті світу з міні-футболу, який відбудеться восени 2019 року в австралійському місті Перт. Такі путівки отримали всі 8 найсильніших команд Європи.