Ліга Європи

3-й кваліфікаційний раунд

16 серпня

Зоря - Брага

Матч завершується, Зоря вириває нічию і проходить у наступний етап, де вони зустрінуться з РБ Лейпцегом.

90' Кутовий для Браги остання хвилина. Відбулася подача, але Махарадзе піймав м'яч у руки.

90' Стандарт на правому фланзі заробили португальці, Есгаю навісив в штрафну, де надійно на виході зіграв Махарадзе.

90' Богдан Михайличенко отримує жовту картку за відвертий фол на лівому фланзі оборони, захисник Зорі притримав Соузу.

90' Відбивається Зоря, майже всі гравці Браги в штрафному Зорі.

90' Додає 6 хвилин головний арбітр до цього матчу.

89' Кутовий удар на правому фланзі заробили луганчани, Кочергін навісив в штрафну, де після невеликого рикошету арбітр зафіксував поза грою.

88' Сілас лежить на газоні, сьогодні бразилець виконав величезний обсяг роботи, медична бригада Зорі з'явилася на полі.

87' Всім складом Брага випадає в атаку, йдуть численні передачі в штрафну Зорі, але поки гості стримують натиск.

85' Остання заміна в складі Браги, на поле вийшов Бруну Шадаш замість Діогу Фігейраш, Брага йде ва-банк.

83' ГОООООООЛ! Зоря знову відіграєтсья. Тимчик підхопив м'яч на правому фланзі і виконав простріл у штрафну, звідки точно пробив в дотик Караваєв.

81' Харатін порушує правила на чужій половині поля, півзахисник Зорі збив Франсержіо, штрафний удар на користь господарів.

80Друга заміна у складі Браги, на поле вийшов Рікарду Леон замість Жоау Новаіша.

79' Кутовий удар на лівому фланзі заробили португальці, Новаіш навісив на дальню штангу, але там нікого з партнерів не було.

78' Едуарду набрав хід на правому фланзі і виконав подачу на дальню штангу, де першим на м'ячі був Тимчик.

77' Гольовий момент в Браги. Есгаю знову притримав м'яч на краю штрафного і виконав класну передачу на Новаіша, той здорово пробив у дотик, але м'яч полетів у штангу.

75' Остання заміна в Зорі. Замість Рафаеля вийшов Владислав Кабаєв.

73' Гол. Брага знову виходить вперед. Есгаю отримав передачу на краю штрафного суперника, віддав точну передачу в центр, де Орта випередив свого опонента і точно пробив з близької відстані.

70' Тепер гра проходить без центра поля, відразу атакують обидві команди.

69' ГОООООООООЛ! Луганчани дуже швидко повертають нічийний рахунок на табло! Харатін отримав передачу в центрі і віддав класний пас на Рафаела, бразилець прийняв м'яч на лінії штрафного і точно пробив у дальній кут!

68' Вимушена заміна в Зорі. Все ж таки Філіпе не може продовжити матч, замість нього вийшов Заурі Махарадзе.

65' Гол. Відкриває рахунок у матчі Брага. Ноавіш прямим ударом поклав м'яч у дев'ятку воріт.

64' Ще одна жовта картка для Зорі. Вернидуб збивав нападника Зорі, небезпечний штрафний та гірчичник для луганської команди.

63' Брага виходила в контратаку, але Сілас зупинив її ціною жовтої картки.

61' Кутовий удар на правому фланзі розіграли гості, Сілас отримав передачу в центрі і пробив з дистанції, але трохи неточно.

59' Небезпечна контратака в Зорі. Кочергін перехопив м'яч, і вони напару з Рафаелем виходили 2 в 2. Бразилець знову протягнув м'яч на чужій половині поля і пробив, але Матеус впорався з цим ударом.

58' Судячи за все, все гаразд з Філіпе, він продовжує матч.

56' Пошкодження отримує голкіпер Зорі. Лежить на газоні Філіпе.

54' Не дуже поспішає Зоря вперед, хоча їм потрібно забивати гол.

53' Дальній постріл від Сіласа, але набагато вище пролетів м'яч над воротами.

52' Рікарду Орта отримує жовту картку за симуляцію, півзахисник Браги картинно впав перед штрафним Зорі.

51' Дієго Соуза відверто зриває атаку Зорі, нападник Браги штовхнув у спину Михайличенко, але арбітр обійшовся без попередження.

50' Сілас продовжує фолити в центрі поля, в цей раз постраждав Орта, штрафний удар на користь Браги.

49' Кутовий удар на лівому фланзі заробили португальці, Новаіш виконав подачу на ближню штангу, звідки зумів пробити головою Соуза, але неточно.

48' Едуарду увійшов в штрафну суперника через правий край і виконав передачу на дальню штангу, але там арбітр зафіксував фол в атаці.

46' Відбулася перша заміна в складі Зорі, на поле вийшов Владислав Кочергін замість Богдана Лєднєва.

46' Брага розпочинає другий тайм передачею з центра поля.

Перша половина завершується, беззубу гру показує Зоря, сподіваємося на вдалу гру луганчан в другому таймі.

45' Діогу Фігейраш підхопив м'яч на чужій половині поля і пробив з дальньої дистанції, але неточно, м'яч пролетів вище цілі.

45' Арбітр додає 2 хвилини до першого тайму.

43' Не можуть зачепитися за м'яч граці Зорі, навіть виходячи в контратаку зволікають гравці луганської команди і не можуть створити небезпечний момент.

42' Брага дуже довго грала свою позиційну атаку на чужій половині поля, але все закінчилося після неточної передачі в штрафну Зорі.

41' Богдан Лєднєв отримує жовту картку за симуляцію, півзахисник Зорі картинно впав перед штрафним суперника.

40' Перша заміна в складі Браги, на поле вийшов Пабло Сантос замість Рауля Сілви.

39' Так, буде перша заміна в нашому матчі, Раул пошкодив задню поверхню стегна. Затяжна пауза в грі.

35' Раул отримує неприємне ушкодження після зіткнення на своїй половині поля, лежить на газоні захисник Браги. Можливо, буде вимушена заміна.

34' Ігор Харатін отримує жовту картку за небезпечний підкат в центрі поля, півзахисник Зорі зніс Новаіша.

32' Друга жовта для Браги. Жоау Новаіш  відмахнувся в боротьбі на другому поверсі, півзахисник Браги грубувато зіграв проти Караваєва.

31' Орта опинився з м'ячем в центрі, півзахисник зауважив вільну зону попереду і віддав класний пас на Соузу, але той не встиг на цю передачу.

30' Дієго Соуза отримав довгу передачу на половині поля Зорі, але арбітр перервав цю атаку господарів, зафіксувавши офсайд.

29' Рафаел протягнув м'яч на чужій половині поля і пробив з-за меж штрафного Браги, але удар бразильця був заблокований.

28' Стандарт на лівому фланзі заробили португальці, була виконана подача в штрафну Зорі, але там верх залишається за гостями.

27' Хомченовський невдало зіграв в атаці, півзахисник Зорі втратив м'яч і завалив на газон Діогу Фігейраша.

26' Рафаел виконав проникаючу передачу в штрафну суперника на Лєднєва, але півзахисника Зорі випередив Матеус.

25' Брага не віддає м'яч Зорі, контроль  в центрі поля від португальців.

24' Ще один корнер на лівому фланзі заробили футболісти Браги, Новаіш виконав подачу на дальню штангу, але знову безрезультатно.

23' Олександр Караваєв отримує невелике ушкодження після зіткнення на другому поверсі, лежить на газоні капітан Зорі, пауза в грі.

22' Едуарду обіграв свого опонента на правому фланзі, нападник виконав подачу в штрафну, але занадто невдало.

20' Вдалося Зорі витримати стартовий натиск від суперника, але поки луганчани не підходять до воріт Браги.

18' Кутовий удар на лівому фланзі заробили португальці, Новаіш навісив в штрафну, але там здорово на виході зіграв Феліпе.

16' Есгаю збиває Михайличенко на правому фланзі, арбітр зафіксував фол і призначив штрафний удар на користь Зорі.

15' Сілас відверто зриває атаку суперника в центрі поля, півзахисник Зорі притримав Орту, але арбітр не став показувати попередження.

14' Голкіпер Зорі грубо помилився на виході, чим скористався Едуарду, нападник зупинив м'яч на краю штрафного і виконав передачу в центр, але там Орта не зміг пробити в дотик. Могло бути дуже небезпечно.

13' Сілас фолить в центрі поля, бразилець підштовхнув у спину Франсержіо, стандарт на користь Браги.

12' Хомченовський прийняв довгу передачу від партнера на лівому фланзі атаки, але лінійний арбітр знову зафіксував положення "поза грою".

11' Франсержіо отримав передачу в центрі і пробив з дальньої дистанції, але неточно, м'яч пролетів вище воріт.

10' Секейра знову опинився з м'ячем на лівому фланзі атаки, захисник виконав подачу у штрафну суперника, але там першим на м'ячі був Вернидуб.

9' Футболісти Браги заволодівають ініціативою на початку гри, великими силами господарі йдуть вперед, відверто нервує Юрій Вернидуб.

8' Дієго Соуза отримує першу жовту картку в матчі, нападник Браги відверто відмахнувся від Харатіна.

7' Перший небезпечний момент біля воріт Зорі. Новаіш підхопив м'яч перед штрафним Зорі і класно пробив у дальній кут, але Феліпе впорався з цим ударом.

6' Новаіш програв боротьбу на лівому фланзі атаки і збив Тимчик, штрафний удар на користь Зорі.

5' Хомченовський підхопив м'яч на чужій половині поля, але лінійний арбітр підняв прапор, зафіксувавши офсайд.

4' Луганська команда трохи притислася до воріт.

2' Зоря виконувала перший кутовий, але м'яч полетів прямо у руки голкіперу.

1' Брага одразу почала активно, проривався португальський нападник до воріт, але захисники Зорі вчасно відібрали м'яч.

1' Зоря починає матч з центру поля!

Команди вже вийшли на поле і готові розпочати матч.

Раніше, Вернидуб заявляв, що потрібно використовувати слабкості суперника.

Також повідомлялося, що букмекери не вірять в луганську команду.

Стали відомі стартові склади команд на гру.

Сьогодні, 16 серпня луганська Зоря зіграє матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти португальської Браги.

Перший матч у Запоріжжі переможця не виявив (1:1). Тож усе вирішиться у Бразі на стадіоні Брага Мунісіпал.

Чемпіон проведе для вас текстову онлайн-трансляцію, починаючи з 22:15.