Манчестер Юнайтед виграв перший матч сезону АПЛ

10.08.2018 23:56 2624 0

В Англії сьогодні стартував перший тур Прем'єр-ліги. Новий сезон відкривав матч між Манчестер Юнайтедом та Лестером.

Матч одразу розпочався добре для МЮ. Вже на 3-й хвилині арбітр назначив пенальті в ворота Лестера з гру рукою. Новоспечений чемпіон світу Поль Погба спрямував м'яч у правий кут воріт повз руку, яку виставив Каспер Шмайхель.

На 83-й хвилині Хуан-Мануель Мата виконав простріл у штрафний майданчик, на який відгукнувся Люк Шоу, пробивши в правий нижній кут воріт. Він змінив рахунок на 2:0.

Крапка ж матчі була поставлена на 93-й хвилині. Джеймі Варді  зіграв на добиванні з лінії воріт, головою спрямувавши м'яч у сітку.

Колишній футболіст Шахтаря Фред вийшов в стартовому складі МЮ і відіграв 75 хвилин.