Славія - Динамо 1:1. МАТЧ ЗАВЕРШЕНО

07.08.2018 22:25 14443 5

Славія - Динамо

Ліга чемпіонів, 3-й кваліфікаційний раунд, 1-й матч

Матч закінчується, Динамо везе до Києва нічию 1:1, що влаштовує Динамо, гол на виїзді дасть Динамо перевагу в домашньому матчі.

90' Гол. Забиває Славія. Йозеф Гушбауер сильно пробив у лівий кут, Бойко дістав, але м'яч залетів у сітку воріт.

90' Пенальті в ворота Динамо. Жовта картка Томаша Кендзьори.

90' Зачепився за м'яч на чужій половині поля Бесєдін та зміг проштовхнути м'яч на Вербича, але той не зрозумів задумки партнера і не пішов на м'яч.

90' П'ять хвилин додає арбітр до основного часу.

90' Заміна в Динамо. Замість Віктора Циганкова на поле виходить Олександр Андрієвський.

89' Ще одна жовта для Славії. Цоуфал навмисно збив на фланзі Вербича. Відверто грубо зіграв захисник Славії, за що був покараний жовтою.

88' Небезпечний момент біля воріт Динамо. Послідував навіс з кута поля від Стоха на лінію воротарського. Сюди увірвався Делі і головою пробив у дальній кут. Буквально за кілька сантиметрів від штанги пролетів снаряд.

88' Навісив від кутового прапорця Цоуфал на одинадцять метрів, де повинен був замикати Олайінка, але його випередив Бурда і вибив м'яч на кутовий.

87' Чергова заміна у господарів. Замість Яна Сікори шанс проявити себе отримав Пітер Олайінка.

86' Жовта картка в Славії. Гушбауер занадто бурхливо зреагував на рішення арбітра і за удар по м'ячу після свистка отримав жовту картку.

85' Спокійно контролюють м'яч кияни в центрі поля. Тепер поспішає їм нікуди, рахунок цілком їх влаштовує.

84' Навісив Цоуфал з правого флангу на одинадцять метрів, де готовий був пробивати Тецл, але вийшов з воріт Бойко і вибив м'яч кулаком подалі.

82' ГООООООЛ. Вербич відкриває рахунок у матчі. Прекрасний пас в штрафну суперника вирізав Сидорчук на хід Вербичу, який вискочив один на один з голкіпером і пробив в дальній кут. Від ноги Коларжа м'яч полетів у сітку.

81' Відразу ж кинувся в атаку Балута і навіть пробив по воротах метрів з двадцяти п'яти, але поруч зі штангою пройшов м'яч.

80' Заміна у складі господарів. Замість Яромира Змргала догравати матч буде Олександр Балута.

78' Схоже щось серйозне сталося з захисником Славії. У супроводі медиків покинув він межі поля, тримаючись за ключицю.

77' Пауза в матчі. Отримав пошкодження в боротьбі з суперником Делі. Без допомоги медиків тут не обійтися.

76' Навісив з лівого флангу на дальню штангу Циганков. Тут повинен був замикати Вербич, але не зміг дотягнутися до м'яча.

75' Циганков пробивав по воротам, але після рикошету м'яч пішов на кутовий.

74Вирізав пас в штрафну суперника Вербич на хід Бєсєдіну, але до того м'яч не дійшов, добре у відборі відіграв Делі.

72' Розхитав двох захисників на фланзі Сікора і навісив на лінію воротарського, але тут без проблем м'яч головою виніс Бурда.

71' Морозюк хорошим пасом запускав по флангу Вербича, але той не зміг обробити м'яч як слід і випустив його за бокову лінію.

71' Динамо взяло гру в свої руки, але не поспішають кияни атакувати чужі ворота.

70' У верховій боротьбі проти Бесєдіна підштовхнув суперника руками в спину Делі. Штрафний удар виконають кияни.

69' Заміна відбулася в складі Динамо. Замість Віталія Буяльського на поле вийшов Володимир Шепелєв.

67Розіграли стандарт чехи. Скинув Сікора під удар Гушбауеру, який з льоту пробив у дальній кут, але в ствір воріт не влучив.

67' Дуже небезпечний штрафний біля воріт Динамо.

66' Славія пртисла Динамо, кияни не можуть зачепитися за м'яч.

64' Гольовий момент в Славії. Підхопив м'яч Стох на куті штрафного майданчика і м'яко навісив на лінію воротарського. Тут головою пробив Змргал, але сфера, пролетіла над поперечиною.

62' Майже аналогічний момент з боку Динамо. Нгадуе небезпечно скидав м'яч головою назад на свого голкіпера. М'яч ледь не перехопив Бесєдін, але в останній момент все ж накрив корпусом снаряд Колар.

62' М'яко закинув Сікора в штрафну суперника, куди вривався Тецл, але його випередив Бойко.

60' Перша заміна в матчі. Замість Мілана Шкоди виходить Станіслав Тецл.

58' Намагався пробити Вербич по воротам, але захисники заблокували удар.

57' На швидкості протягнув м'яч до чужого штрафного Стох, прибрав на замаху Бурду і потужно пробив по воротах, але Бойко виручив свою команду.

56' У верховій боротьбі проти Нгадеу заїхав ліктем по потилиці суперника Бєсєдін. Штрафний удар призначив арбітр на користь господарів.

54' На швидкості змістився з флангу в штрафну суперника Вербич, але напоровся на Цоуфала, який грамотно поставив корпус і без проблем відібрав м'яч.

53' Подавали чехи кутовий, після серії рекошетів м'яч відскочив до Гушбаера, але вдарив півзахисник Славії в Кадара.

52' Славія грає першим номером, Динамо не може зачепитися за м'яч.

51' Удар з 25-и метрів від Славії, але дуже не точно, удар від воріт для Динамо.

50' Падіння в штрафному майданчику Динамо. Шкода намагався зачепитися за м'яч, але вдарився об спину захисника Динамо, після чого впав на газон.

48' Гравці Славії робили подачу з лівого флангу, але удар головою відверто не вдався, Бойко забирає м'яч у руки.

47' Закинув Сучек в напрямку Шкоди в штрафну суперника, але той не витримав лінію і опинився у положенні "поза грою".

46' Динамо розпочинає другу половину гру з контролю м'яча.

46' Динамо розпочинає другий тайм передачою з центру поля.

Своїм свистком відправив арбітр команди на перерву. У першому таймі голів ми так і не побачили!

45' Підхопив м'яч Стох перед чужим штрафним після невдалого виносу захисників і тут же пробив по воротах, але точність підвела гравця Славії.

45' Одну хвилину додав арбітр до першого тайму.

45Шукав Нгадеу довгим пасом зі своєї половини поля в штрафний суперника Шкоду, але м'яч прилетів точно в руки Бойко.

44' Під кінець тайму активніше почали грати обидві команди.

43' Морозюк з флангу низом прострілив у штрафну, де Бесєдін красиво п'ятою скинув під удар Гармашу, але м'яч до того не дійшов. Добре на перехопленні зіграв Сучек.

42Перехопив м'яч Вербич на чужій половині поля. пройшов до штрафної і пробив по воротах, але рикошетом від спини захисника сфера прилетіла в руки Колар.

41Добре підхопив м'яч на ногу Цоуфал і від лінії штрафного майданчика пробив у ближній кут, але поруч зі штангою пролетів м'яч.

40' Протягнув м'яч до штрафної суперника Гушбаер і потужно стрельнув метрів з двадцяти п'яти, але цей удар прийняв на себе захисник.

39' Славія увесь тайм намагається пробігати по флангу і навішувати, чергова подача призвела до аута.

38' Розрізним пасом Сидорчук знайшов на фланзі Гармаша, але піднятий прапорець лайнсмена зупинив цю атаку. Офсайд.

37' Послідував навіс з кутового від Морозюка на ближню штангу, але тут пробити головою Кадару не дозволив Цоуфал.

36' Прийняв м'яч на лівому фланзі Гармаш і навісив на кут воротарського, де пробив головою Бесєдін, але рикошетом від спини захисника ігровий снаряд пішов на кутовий.

34' Дуже невдала подача, Бойко виконує удар від воріт.

34' Лише кутовий змогли заробити чехи з цього штрафного.

32' Небезпечний штрафний біля воріт Динамо. Поклав на газон Бурда перед своїм штрафним Сікору.

31' Не затримуєтся м'яч в Славії намагаються швидко атакувати, Динамо навпаки, хоче контролювати гру з затяжними атаками.

30' Невелика пауза, надають допомогу гравцю Славії, Денис Бойко теж отримав допомогу від лікаря.

29Виконав навіс з кутового на дальню штангу Морозюк, але тут ніхто з партнерів так і не зміг пробити по воротах.

28' Багато помилок від гравців обох команд, однак всі помилки поблизу штрафного майданчика суперника.

27' Отримав ззаду по ногах Буяльський в районі центрального кола від Сучека.

26' Ледь не помилився голкіпер Славії. Пресингував Бєсєдін голкіпера, в останній момент кіпер зміг прокинути між ніг м'яч нападнику Динамо.

23' Отримав м'яч Циганков на фланзі і готовий був зміщуватися в штрафну, але далеко відпустив від себе м'яч і втратив його в боротьбі з двома захисниками.

22' Знову гравці Славії намагалися пробити, але дуже не точно.

21' Вирізав прекрасний пас Гушбауер в штрафну суперника на Змргала, але той з одинадцяти метрів пробив поруч зі штангою.

19' Динамо намагається заспокоїти гру, але Славія активно пресингує, ніхто не може контролювати м'яч.

18' Знову невдала подача, захисники винесли м'яч в аут.

17' Занадто сильна подача, м'яч всіх перелетів, але Славія зіграла перша на підборі, після чого змогла заробити небезпечний штрафний.

16' Славія знову подає і знову заробляє кутовий.

14' Сікора розрізним пасом запустив у карний суперника Змргала, але той не витримав лінію і опинився в положенні "поза грою".

13Пробивав головою Шкода з лінії воротарського майданчика після відмінного навісу Цоуфала, але м'яч прилетів точно в руки голкіперу.

13' Славія не може зачепитися за м'яч, чехи намагаються відразу відправляти м'яч в атаку.

11' Запускав довгим пасом Сидорчук в штрафну суперника Бєсєдіна, але того випередив Делі і корпусом відтіснив від м'яча.

11' Динамо насідає на ворота суперника.

10' Бойко продовжує матч.

10' Тримався за плече кіпер киян, зараз медики надають йому допомогу.

9' Проблеми в Дениса Бойко!

8' На ближню пішла подача, Бурда вибив м'яч в центр.

8' Кутовий заробляє Славія, це може бути небезпечно.

6' Славія зменшила свій пресинг, Динамо без проблем перекатує м'яч в центрі поля.

5' Динамо проводило контратаку, але гравці Славії змогли винести м'яч в аут.

4' Кутовий динамівці виконали невдало.

3' Перший гольовий момент в Динамо! Артем Бєсєдін бив з метра по воротам суперника, але влучив воротарю в ногу.

2' Динамо намагається грати першим номером.

1' Вже на першій хвилині фолить Славія, активний пресинг демонструє чеська команда.

1' Славія розпочинає матч!

Повний стадіон зібрала Еден Арена в Празі, це приблизно 21 тисяча людей.

Зазначалося, що фанати Динамо встановили історичне досянгення.

Стали відомі стартові склади команд.

Сьогодні, 7 серпня о 20:30 з київским часом Динамо розпочне свій еврокубковий шлях грою 3-го ківаліфай-раунда ЛЧ проти Славії.

Чемпіон проведе для вас текстову онлайн-трансляцію, починаючи з 20:15.

Раніше повідомлялося, що на стадіоні Еден очикується аншлаг.

Нагадаємо, що Чемпіон анонсував для вас гру Славія - Динамо.