03.08.2018 18:36 8651 0

Динамо - Шахтар

Чемпіонат України, 3-й тур

3 серпня, 19:00

90' МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! Київське Динамо знову з рахунком 1: 0 обіграло донецький Шахтар, і знову ключовою стала помилка П'ятова.

Після виграшу Суперкубка України, перемога тепер дозволила столичному клубу захопити одноосібне лідерство в українській Прем'єр-лізі.

90' Небезпека біля воріт Динамо, Алан Патрік пробивав після скидки партнера з 20-ти метрів, але м'яч пройшов на кілька сантиметрів повз правий нижній кут воріт.

90' Ракицький зіграв вперед і Тотовицький в дотик тонко скидав м'яч в напрямку Фернандо, але того на мить зумів випередити Бойко.

90' Намагався Ракицький закинути м'яч на Данченка, але гравець Шахтаря трохи не встиг прийняти цей пас.

90' З лівого флангу з глибини поля пройшла подача в штрафний майданчик Динамо, і Тотовицького головою щільно пробивав по воротах метрів з восьми, але вийшло практично прямо в Бойко.

90' Шість хвилин додає арбітр до основного часу.

90' Динамо не притискається до воріт, намагаючись зустірчати Шахтар ще центрільній зоні.

89' Майкон виходить замість Коваленка, Шахтар розпочинає фінальний штурм.

88' Шахтар почав помилятися, не точні передачі в центрі не допоможуть забити гол.

87' Динамо відвело гру від своїх воріт, Шахтар вже не домінує, звісно це на руку підопічним Хацкевича.

86' Небезпечна подача від Циганкова, але голкіпер Шахтаря без проблем забрав м'яч у руки.

86' Поки Динамо заробляло кутовий, Тотовицький замінив Тайсона.

85' В Динамо вже не залишається замін, Фонсека може випустити ще двох гравців.

84' Все менше і менше часу залишається Шахтарю, щоб урятувати цей матч, а поки Че Че виходить замість Буяльського.

83' Схоже, що Че Че вийде на поле.

80' Непогано розрізають гравці Шахтаря захист Динамо, але більшість атак завершуються кутовими, чи аутами.

79' Подача від Марлоса, але Бойко вибиває м'яч кулаками.

79' Динамо фолить, навіть під час виходу в контратаку Шахтар заробляє небезпечний стандарт.

78' Падіння від Алана Патріка в штрафному майданчику, суддя мовчить.

76' Фернандо виходить на поле замість Тараса Степаненко. Фонсека йде в ва-банк?

75' В Динамо не вдається потримати м'яч, Шахтар збільшує тиск на ворта киян.

73' Шахтар продовжує атакувати флангами та подачами, але кияни відбиваються, Бурда та Кадар з'їдають нападників донецького клубу.

72' Андрієвський виходить на поле замість Сидорчука, а Кадар вже повернувся на поле.

71' Кадар на газоні, схоже що якісь проблеми зі стегном. Надають допомогу лікарі венгру.

70' Динамо грає на контратаках, але Шахтар не дає можливості розігнатися гравцям столичного клубу.

68'  Кияни притиснулися до своїх воріт, за досвідом Маріуполя знаємо, що це не найкраща ідея.

67' Шахтар явно не очікував пропускати на початку другого тайму, тепер гра йде від воріт до воріт.

65' В глибині поля штрафний удар заробили кияни. Послідувала подача на правий край штрафного майданчика на Вербича, який головою пробив в ближній кут - П'ятов зобов'язаний був відбивати м'яч, але від рук воротаря ігровий снаряд вкотився у ворота.

65' Гооооол! Динамо відкриває рахунок у матчі. Знову помиляється П'ятов.

63' Денис Гармаш виходить на поле замість Володимра Шепєліва.

62' Шахтар захопив ініціативу, повторюється сценарій першого тайму.

61' Морозюк по лівому флангу підключився в атаку, змістився з м'ячем трохи в центр, після чого пробивав по воротах, але несильно і неточно у нього вийшло.

60' Готується до виходу Денис Гармаш.

58' Алан Патрік пробивав по воротам, але влучив у стінку з гравців Динамо.

57' Перше попередження для киян, Тайсон втікав до воріт Динамо, Буяльський зірвав атаку фолом проти бразильця.

55' Третя жовта в гравців Шахтаря. Тарас Степаненко прямими ногами пішов у ноги Бєсєдіну, за що отримав "гірчичник".

54' Не вдається жодній команді створити небезпеку біля воріт суперників, хоча атак на початку тайму багато.

52' Не дуже вдало реалізували штрафний удар, після розіграшу пішла подача в центр штрафного майданчика, але там обидва гравця Динамо стояли в офсайді.

51' Зрив атаки від Ісмаїли і друга жовта картка для "гірників". Втікав Циганков на побачення з П'ятовим, але бразилець зупиник Віктора.

50' Показали епізод з видаленням одного з тренерів Шахтаря.

49' Гра продовжилася, Шахтар з м'ячем.

48' Гра призупинена. Потрібно прибрати зайві предмети з поля, а також заспокоїти вболівальників Динамо, які почали розпалювати фаєри.

47' Нагадаємо, вболівальники Динамо закликали приносити папір на матч.

46' Другий тайм ропочинається, вболівалбники Динамо викидують туалетний папір на поле!

45' Перший тайм закінчується, 0:0, цікавий тайм, Шахтар більше контролював м'яч, а Динамо більше створювало небезпечних воріт.

45' Фол в атаці після подачі кутового, Хочалава збив Сидорчука в штрафному майданчику.

45' Шахтар намагається забити гол в роздягальню, але поки що тільки кутовий.

45' Три хвилини додає арбітр.

45' Залишилася хвилина, Шахтар перекатує м'яч на своїй половині без продовження попереду.

44' Розіграли донеччани, але цим епізодом лише продовжили свою позиційну атаку.

43' Штрафний удар для Шахтаря, Бурда положив Мораеса на газон.

41' Трохи пришвидшився темп гри, і одна і друга команда почали грати без центру поля.

40' Невелика пауза, Ісмаілі надають допомогу, гравці мають змогу випити води.

39' Не дуже вдала подача, Динамо знову відбивається.

38' Перший небезпечний момент біля воріт Динамо. Тайсон виконував дальній удар, Бойко перевів м'яч на кутовий.

34' Шахтар вимагає пенальті. Спочатку в штрафному майданчику впав Степаненко, а потім Мораесу не дали дійти до м'яча, бразилець апілює до арбітра.

33' Після подачі кутового, м'яч відскочив до Сидорчука, але той пробив "по горобцях".

33' Тепер ініціативою заволоділи кияни, Шахтар може тільки вибивати м'яч зі свого штрафного майданчика.

31' Пішла подача зі штрафного удару з закруткою на ворота П'ятова, але воротар донеччан впевнено відбив м'яч в поле кулаками.

30' Жовта картка гравцю Шахтаря. Хочалава збиває Вербича на фланзі, грубий фол - чистий гірчичник.

29' Намагаються діагоналями через все поле знайти гравці Динамо своїх нападників, але поки що невдало.

28' Гра сильно заспокоїлася, якщо на перших хвилинах Шахтар притискав Динамо, то тепер донецький клуб перепасовується лише на своїй половині поля.

25' Не вистачає Шахтарю гравця, який зможе віддати хороший останній пас, видно хорошу гру в пас, але вирішальну передачу ніхто віддати не може, схоже, що "гірники" не знайшли повноцінну заміну Фреду.

24' У захисті динамівці грають дуже просто, не соромлячись у певних моментах просто вибивати м'яч в аут.

23Незважаючи на те, що Шахтар має перевагу щодо володіння м'ячем за цю половину тайму, гострих моментів біля воріт Бойка не виникало, в той час як контратаки киян виглядають небезпечними.

20' Падіння в штрафному майданчику Шахтаря! Вербич розрізав оборону Шахтаря, Циганков вибігав на зустріч з П'ятовим, але кіпер Шахтаря був першим на м'ячі.

19' Ісмаїлі видовищно на лівому фланзі прикрив м'яч корпусом відразу від трьох суперників, які змогли хіба що за бокову лінію м'яч відбити.

17' Ще один момент в Динамо. Циганков вийшов на ударну позицію, але пробив Віктор дуже слабко, голкіпер забрав м'яч у руки.

15' Підопічні Хацкевича намагаються знайти свого форварда довгими передачами, але Бєсєдін не може зачепитися за м'яч.

13' Непогана контратака могла вийти в Динамо, але Артем Бєсєдін потрапив у офсайд.

12' Кияни притиснулись до своїх воріт, рано чи пізно це може призвести до небезпеки.

11' Динамо намагається контратакувати, але відразу 3-4 гравці намагаються відібрати м'яч в одного гравця.

10' Небезпечно могло бути біля воріт Динамо. Після перехоплення удар з небезпечної позиції виконував Мораес, але м'яч заблокували, потім ще один гравець Шахтаря намагався пробити, але і другий удар накрили динамівці.

9' А ось і перший небезпечний момент в матчі. Микола Морозюк подавав в центр штрафного майданчика, Кадар продовжив подачу, але Вербич не зміг влучити по воротам з двох метрів.

8' Перший штрафний удар біля воріт Шахтаря, може бути небезпечно.

7' Шахтар "катає" Динамо, кияни фолять в центрі поля.

4' Одразу 4-5 гравців Шахтаря працюють в командному пресингу, Фонсека змінив картину гри.

3' Помітний високий пресинг від донецької команди, кияни не можуть потримати м'яч більше 30 секунд.

2' Шахтар ропочинає гру активно, Динамо не може зачепитися за м'яч.

1' Матч розпочинається, Шахтар розводить з центра поля.

Другий матч поспіль, гравці Динамо не тиснуть руку Жуніору Мораесу.