Маріуполь - Юргорден 2:1. МАТЧ ЗАКІНЧЕНО

2 серпня, 20:00

Стадіон Чорноморець, Одеса

Матч-відповідь

Перша гра - 1:1

Неймовірно, але після поразки від Десни 1:4, Маріуполь на рідній землі здолав Юргорден і вийшов до наступного кваліфікаційного раунду, де вони зустрінуться з переможцем пари  Вентспілс  - Бордо.

120' Маріуполь створює сенсацію і виходить до третього кваліфікаційного раунду. Вітаю!

120' Фол в атаці. А також жовта для Юргорден.

120' Останні хвилини матчу минають.

120' Удар з кутового пішов у руки Худжамова.

120' Воротар Юргордена побіг на подачу кутового!

119' Небезпечний момент біля воріт Маріуполя! Подача з кута поля в самий центр штрафного майданчика. Баджи пробив головою, здавалося напевно, але м'яч пролетів над поперечиною.

118' Олексій Биков пішов за межі поля. Знову пійшла кров у гравця Маріуполя.

116' Остання заміна від Маріуполя. Дава з'явився на полі замість Бесіра Демір.

115' Фол в атаці від Юргордена. Баджи головою скинув м'яч на Андерссона, той намагався пробити через себе, але не влучив по м'ячу, суддя зафіксував небезпечну гру.

114' Ульвестад в'їхав в ногу гравцю Маріуполя. Жовта картка!

112' Юргорден відповідає, але зовсім невдалий удар вийшов у гравців стокгольмської команди.

111' Вакула пробив в ближній кут, але воротар намертво накрив м'яч!

111' Заміна від Маріуполя. Кирюханцев вийшов замість Тищенко.

110' Навісними передачами загружають штрафний майданчик гравці Юргордена, але, поки що Маріуполь досить вдало відбивається.

109' Маріуполь відводить гру від своїх воріт, Юргорден не може пробити захист української команди.

108' Ще 2 заміни залишилося в Маріуполя.

107' Маріуполь притиснувся до власних воріт, але Юргорден не може створити небезпечний момент.

106' Маріуполь також освіжив склад. Замість Максима Білого вийшов Сергій Чоботенко.

106' Юргорден провів четверту заміну, яка розраховується на екстра-тайми. Йохан Андерссон вступив в гру замість Уне Ларссона.

106' Маріуполь розпочинає другий екстра-тайм!

105' Завершається перший екстра-тайм. Маріуполь, однією ногою у третьому кваліфікаційному турі, залишилося протриматися п'ятнадцять хвилин. Серії пенальті вже не буде!

105' Після удару Баджи м'яч влучив у стійку, після чого Ульссен пробивав упритул до воріт, але ігровий снаряд полетів прямо до Худжамова.

105' Рустам Худжамов рятує Маріуполь!

104' Полегенько вирішив пробити здалеку в дальній кут, м'яч зрізався, Фомін намагався добити з гострого кута, але боковий суддя зафіксував офсайд.

102' Багато фолять шведи, поспішають, нервують.

101' Наступили на руку гравцю Маріуполя.

101' Дві заміни провівв Юргорден. Кевін Уокер вийшов на поле замість Карлстрёма. Маркус Даніельссон вийшов на поле замість Рінг Джонатан.

98' Ульсон отримав гірчичник. Не зрозуміло за що: чи то за розмови, то чи за фол, який призвів до пенальті.

98' В правий кут вдарив Фомін, воротар просто не вгадав!

97' Гооооол! Маріуполь забиває! 2:1!

96' Небезпечний удар, але хтось з гравців Маріуполя впав у штрафному майданчику, буде пенальті!

94' Небезпечний штрафний чекає Маріуполь.

93' Пішла подача в штрафну, Баджи пробив головою в ствір воріт, але прямо в руки Худжамову.

93' Небезпечний штрафний подасть Юргорден.

92' Дальній удар від Владислава Вакули, але влучив у власного партнера український нападник.

91' Юргорден розпочинає перший екстра-тайм.

90' Знову комнади розписали мирову 1:1, а це означає, що нас чекають два екстра-тайми по п'ятнадцять хвилин. Долю гри вирішать фізичні кондиції і міцність характеру.

90' Залишеється хвилина до закінчення основного часу, Юргорден контролює м'яч.

90' Виконували подачу шведи, але знову Маріуполь виносить м'яч з власного штрафного майданчика.

90' Три хвилини додає арбітр до основного часу.

88' Юргорден та Маріуполь пришвидшили темп гри, майже не затримується м'яч в одної команди.

87' Максим Білий обрізався, але Радетінац пробив набагато вище воріт.

86' Юргорден вже хвилин п'ять не може зачепиться за м'яч.

85Фол в атаці. Баджи вдарив по ногах Яворського, який грамотно поставив корпус.

84' Карльстрьом отримав жовту за фол в центрі поля.

83' Маріуполь почав грати першим номером, можливо українці зможуть забити наприкінці другого тайму.

81' Не вдається Маріуполю створювати небезпеку біля воріт суперника, хоча гра трохи заспокоїлася.

80' Юргорден на куражі продовжує масивні атаки.

77' Після серії невдалих передач від гравців Юргордена, м'яч підскочив до Баджи, який виставив п'яту і переправив ігровий снаряд у ворота Худжамова.

77' Гол! Юргорден зрівнює рахунок.

75' Черговий стандарт виконував Юргорден, але невдало, винесли м'яч гравці Маріуполя.

72' Заміна в Маріуполя замість В'ячеслава Чурка на поле вийшов Владислав Вакула.

71' Небезпечний момент біля воріт Маріуполя! Нападник Юргордена Аліу Баджи пробивав по воротам, але м'яч пролетів біля стійки.

69' Готується заміна в Маріуполя, схоже, що вийде Владислав Вакула.

68' Юргорден починає поспішати, багато невдалих закидань в бік воріт Рустама Худжамова.

67' Чергова жовта картка у нас. На цей раз її отримав Аугустінссон за фол проти Чурка. Удар ззаду по ногах.

66' Тепер, якщо Юргорден зможе забити гол, буде проводитися екстра-тайми.

63' Ульссон невдало вибив м'яч головою, Піхальонок підхопив ігровий снаряд на лінії штрафного і пробив у нижній кут! На шляху до воріт м'яч влучив у коліно все того ж Ульссона! Маріуполь несподівано виходить вперед.

63' Гооооол! Маріуполь забивє. Рикошет допомагає, Олександру Піхальонку забити гол.

61' Піхальонок заробив жовту картку, за зрив атаки.

60' Олексію Бикову розбили обличчя, саме в епізоді з ударом Ульссона. Йде кров у українця, отримує медичну допомогу.

59' Черговий стандарт заробили гості. Пішов довге закидання на дальню штангу, Ульссон головою пробив в ближній кут, але там знаходився і воротар Маріуполя.

56' Після фолу на Худжамова збоку Ульссона, поштовхалися гравці обох команд. Все закінчилося жовтими картками для Фоміна і Баджи.

55' Невеличка сутичка біля воріт Маріуполя.

54' Хороша контратака могла вийти у Маріуполя, але Фомін заліз в положення поза грою.

53' Уже хвилину шведи контролюють м'яч на половині поля суперника, але без моментів.

52' Маріуполь притис свого суперника до власних воріт, головне не отримати контратаку.

50' Відповідь від Юргордена: Баджи пробив з гострого кута, але Худжамов без проблем впорався з м'ячем.

50' Небезпечний простріл від Тищенка, але Руслан Фомін не зміг замкнути передачу.

49' Маріуполь відразу віддав назад, українська команда не збирається ризикувати.

48' Баджи підштофхнув Піхальонка, Маріуполь виконає штрафний удар.

47' Юргорден заволодів м'ячем і відразу видно, що шведи починають грати швидше, нарешті вони зрозуміли, що їм потрібно забивати гол.

46' Ропочинається другий тайм, Маріуполь розводить м'яч з центра поля.

Перший тайм закінчився, навіть без додаткових хвилин обійшовся суддя, трохи перепочику і команди повернуться до баталії!

44' Баджи руками відштовхнув Бикова на лінії воротарського.

43' Хороший пас вийшов у Карлстрьома на Мрабті, але удар у Керіма не вдався: м'яч полетів в ліву сторону від воріт.

42' Юргорден намагається закидати м'яч, а гравці Маріуполя вибивають цей м'яч.

40' Юргорден декілька хвилин контролює м'яч в центрі, без просування вперед.

36' Невдала подача, Аугустінссон навісив в центр штрафного майданчика, але там хтось із захисників Маріуполя вибив м'яч головою

35' Биков заблокував прохід Ринга з порушенням правил. Небезпечний штрафний з правого флангу заробили шведи.

34Пихальонок накрутив двох футболістів суперника на лінії штрафного, пробив в ближній кут, але м'яч пролетів повз ворота.

32' Черговий штрафний удар виконували гравці Юргордена, але подача прийшла прямо до рук Худжамова.

31' Юргорден притиснув Маріуполь до своїх воріт, однак небезпеки створити не вдається.

28' Непогану атаку провели шведи. Зіграли в стінку гравці Юргордена, чим вивели свого нападника на ударну позицію, але удар видався дуже слабким. Худжамов забрав м'яч у руки.

25' Заспокоїлася гра, Юргорден та Маріуполь по черзі перекатують м'яч в центрі поля.

22' Непогана подача, удар від Яворського, але воротар забирає м'яч у руки.

22' Черговий кутовий від Маріуполя.

20' Небезпечна подача, але м'яч перелетів усіх.

20' Контратака Маріуполя: Мішньов побачив забігання Чурка, віддав йому пас, той пробив в ближній кут, але Ісакссон зреагував! Кутовий!

18' Два кутових виконувала команда з Стокгольму, але до небезпеки це не призвело.

17' Перший небезпечний момент від шведів. Штрафний удар виконував Юргорден, але Худжамов відбив м'яч після прямого удару.

16' Тепер Юргорден катає м'яч в центрі поля.

12' Перший удар в площину воріт від української команди. Чурко прострілив з правого флангу, Фомін випередив Ульссона, але удар по воротам не вийшов.

11' Юргорден віддав ініціативу українській команді, ніби Маріуполю треба забивати.

9' Перша атака пройшла від Маріуполя, але до чіткого удару справа не дійшла.

8' Приазоці не поспішають атакувати, українська команда контролює м'яч біля своїх воріт.

3' Маріуполю поки що доводиться відбиватися і пресингувати.

2' Юргорден намагається взяти гру під свій контроль.

1' Арбітр дає свисток, матч розпочинається!

На жаль, трибуни стадіону Чорноморець не заповнені навіть на половину.

Перед сьогоднішньою грою у Маріуполя немає жодних кадрових проблем, а от у Юргордена в лазареті залишається найкращий бомбардир - Тіно Кадевре.

Зовсім скоро розпочнетсья матч другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між Маріуполем та Юргорденом.

Вже сталі відомі стартові склади обох команд.

Маріуполь: Худжамов, Биков, Полегенько, Мішньов, Чурко, Яворський, Тищенко, Демір, Білий, Пихальонок, Фомін.

Юргорден: Ісакссон, Ларссон, Карльстрем, Радетінац, Мрабті, Ринг, Ольссон, Аугустінссон, Баджо, Юханссон, Ульвестад.

У рамка 2-го кваліфікаційного раунду ЛЄ Маріуполь в Одесі прийматиме Юргорден.

Чемпіон проведе для вас текстову онлайн-трансляцію поєдинку, починаючи з 19:45.