Збірна Португалії в напруженому матчі виграла Євро 2018

29.07.2018 22:32 2998 0

Джерело - champion.com.ua.

Збірна Португалії U-19 в напруженому матчі здолала однолітків з Італії і виграла Євро 2018.

В вирішальному матчі португальці обіграли італійців з рахунком 4:3.

Перший гол португальці забили на 45+2-ій хвилині. На 72-ій хвилині Португалія подвоїла рахунок і бачила титул у себе в руках. Але дубль Кена на 75-ій та 76-ій хвилині перевів гру в овертайм. В додатковий час Португалія знову вийшла вперед. Але ненадовго, вже через 3 хвлини Італія відіграла відставанняю Останній гол у матчі збірна Португалії забила за десть хвилин до закінчення гри.

Чемпіонат Європи (U-19)

Фінал

29 липня

Португалія - Італія 4:3 (1:0, 1:2, 1:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 45 Жоау Филипе, 0:2 - 72 Франсішку Тринкау, 1:2 - 75 Кен, 2:2 - 76 Кен, 2:3 - 104 Жоау Філіпе, 3:3 - 107 Скамакка, 3:4 - 109 Педро.

Італія U-19 - Пліццарі, Трипадельлі (Кандела, 65), Бетелла, Белланова, Дзанандреа, Фраттезі, Тоналі (Маркуччі, 92), Дзаньоло, Мелегони (Капоне, 59), Пінамонти (Кен, 46), Скамакка.

Португалія U-19 - Жоау Віржинія, Енріке, Рубен Вінагре, Тьерри Коррейя, Франсишку Тринкау (Педро, 101), Флорентіну, Корреа, Кина (Нуну Сантуш, 90), Кармо, Жоау Філіпе (Моура, 120), Жозе Гомеш (Джу , 83).

Предупреждения: Дзаньоло (67), Жозе Гомеш (71), Черофоліни (76), Кин (76), Дзанандреа (79), Тоналі (90), Жоау Филипе (105), Фраттези (115), Нуну Сантуш (115).

Нагадаємо, що Україна була розтрощена Португалією в півфіналі.