Десна розгромила Маріуполь, Шахтар знищив Арсенал

29.07.2018 21:28 3410 0

Джерело - champion.com.ua.

Останні матчі дургого туру подарували нам фієрію голів, так Десна перемогла Маріуполь з різницею в три голи, Шахтар з такою ж різницею виграв у Арсенала.

Чернігівська Десна вже на третій хвилині вийшла вперед, зусиллями Хльобаса. Через 20 хвилин Дмитро оформив дубль.

На початку другого тайму Олександр Філіппов зробив рахунок розгромним.

За двадцять хвилин до кінця гри Владислав Вакула відіграв один гол, але через 10 хвилин Філіппов забив свій другий гол у матчі.

Чемпіонат України

Другий тур

29 липняї

Маріуполь - Десна 1:4 (2:0, 1:2)

Голи:

0:1 - 3 Хльобас, 0:2 - 22 Хльобас, 0:3 - 59 Філіппов, 1:3 - 68 Вакула, 1:4 - 78 Філіппов.

Маріуполь - Худжамов, Биков (Фомін, 30), Чоботенко, Білий, Тищенко, Мишнєв, Полегенько, Чурко (Горбунов, 46), Пихаленок, Кирюханцев (Вакула, 67), Борячук.

Десна - Литовка, Фаворов, Гітченко, Братков, Мостовий, Огиря, Старенький (Банасевіч, 75), Коберідзе, Волков (Слинкин, 89), Філіппов, Хльобас (Єрмаков, 83).

Попередження: Кирюханцев (28)

Шахтар вже в першому таймі забив три голи, чим похоронив інтригу.