Екс-гравець Дніпра та хавбек молодіжки віддав чудовий гольовий пас у Бельгії. ВІДЕО

04.12.2017 12:59 857 0
 Валерій Лучкевич (ліворуч)

Український півзахисник Валерій Лучкевич вперше у сезоні відмітився результативною дією у грі бельгійського Стандарта.

Колишній гравець Дніпра наприкінці першого тайму віддав красивий гольовий пас на нападника Орланду Са у матчі бельгійської першості проти Антверпена, після чого було відкрито рахунок.

Усього 21-річний Лучкевич провів на полі 76 хвилин, а поєдинок завершився внічию 1:1 - гості зрівняли рахунок на 72-й хвилині з пенальті.

У нинішньому сезоні в активі Лучкевича 8 ігор за Стандарт.

Нагадаємо, раніше Лучкевич порівняв рівень українського та бельгійського чемпіонатів

Також Лучкевич взяв участь у переможному для молодіжної збірної України матчі проти Шотландії (2:0)