Суперник Динамо здобув розгромну перемогу в національній першості

Сергей Шемшученко — 31 жовтня 2017, 18:32

В останньому турі чемпіонату Швейцарії з футболу суперник Динамо у ЛЄ Янг Бойз впевнено переміг Сьон.

Господарі поля забезпечили собі перевагу в два м’ячі ще в першому таймі, й у підсумку перемогли з рахунком 5:1.

До перерви голами відзначилися Сулеймані та Ассалє, а у другому таймі розгром довершили Сулеймані, який відзначився вдруге, реалізувавши пенальті, а також Нсаме, який теж оформив дубль.

Після 13 турів Янг Бойз продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю національної першості, маючи перевагу в сім очок над найближчим переслідувачем – Базелем. На рахунку команди Хюттера 9 перемог, 2 нічиї та 2 поразки, повідомля офіційний сайт Динамо.

Матч "Янг Бойз" - "Динамо" відбудеться у четвер, 2 листопада. Початок – о 20:00 за київським часом.

Нагадаємо, що гра 3-го туру ЛЄ між Динамо та Янг Бойз завершилася внічию 2:2.

Також відомо, що вже за підсумками 4-го туру динамівці можуть забезпечити собі вихід у плей-офф.