Тренер Волині підозрує своїх гравців у здачі матчу проти Балкан

Сергей Шемшученко — 31 жовтня 2017, 13:44

Гравці Волині могли спеціально пропустити декілька незрозумілих голів у поєдинку 19-го туру Першої ліги проти Балкан (0:5).

Таку заяву зробив в.о. головного тренера команди Альберт Шахов.

"Коли отримуєш голи на першій і останній хвилинах першого тайму, то складається таке враження, що комусь це потрібно", - заявив спеціаліт після гри.

Не хочеться бути голослівним і когось звинувачувати, але підозри є і вони не безпідставні", - цитує Шахова sportarena.com.

Волиняни у матчі у селі Зоря Саратського району Одещини змушили були розводити із центру поля вже на 2-й хвилині - після автоголу Романа Воробея.

Другий м'яч влетів у ворота гостей у доданий арбітром до 45 хвилин першого тайму час.

Раніше повідомлялося, що ФФУ створила спеціальну комісію, яка буде розслідувати підозрілі матчі в українських першостях.