"Волинь" у спарингу розгромила "Жемчужину"

Сергей Шемшученко — 16 червня 2013, 17:57

Луцька "Волинь" провела контрольний поєдинок на зборах у Євпаторії.

Суперником лучан стала ялтинська "Жемчужина", яка донедавна грала в українській Другій лізі, пише офіційний сайт "Волині".

Тренерський штаб лучан вирішив зіграти двома складами, аби перевірити готовність усіх гравців, які викликані на збір.

На початку матчу Бікфалві пробив штрафний і першим на добиванні був нападник-потенційний новачок команди. Другий гол забив вже сам Ерік, відзначившись з пенальті, призначеного за фол на тому ж таки потенційному новачку. Третій гол наприкінці тайму на рахунку Шумахера. Він добре зіграв на добиванні.

У другому таймі перевага "Волині" також не викликала сумнівів. На його початку гості Кримського півострова знову відзначилися після стандарту. Гол на рахунку ще одного гравця, який перебуває на перегляді.

Інші два голи забивалися в останню десятихвилинку. На 83-й хвилині досяг цілі удар Ігоря Скоби із штрафного, а крапку в матчі поставив нападник Петро Петрук.

Відтак, упевнена перемога "Волині" з рахунком 6:0, і команда продовжує свій перший збір у Криму.