"Динамо" обіграло свою "молодіжку" в товариському матчі

Сергей Шемшученко — 12 листопада 2011, 20:36

Скориставшись паузою в іграх чемпіонату країни, пов'язаної з матчами збірних, основний склад київського "Динамо" провів контрольну зустріч з дублюючим складом столичного клубу.

Головний тренер команди Юрій Сьомін міг розраховувати на обмежену кількість виконавців, які залишилися в розташуванні клубу, а Олександр Шовковський, який приступив до тренувального процесу, участі в грі не прийняв.

Товариський матч складався з двох таймів по 30 хвилин. За основну команду "Динамо" зіграли Тимофєєв, Алмейда, Бетао, Корреа, Никитюк, Савченко, Лапушенко, Аруна, Кравець і Аді, а в дублюючому складі взяв участь аргентинець Бертольо.

Зустріч завершилася з рахунком 4:3 на користь основної команди "Динамо". Голи у переможців забили Аді, Кравець, Никитюк і Аруна, повідомляє championat.com.