Бенітес: У першому таймі арбітр повинен був призначати пенальті

Сергей Шемшученко — 13 грудня 2009, 22:14

Головний тренер "Ліверпуля" Рафаель Бенітес після матчу 16- го тура чемпіонату Англії проти "Арсеналу" (1:2) відзначив, що його команду було не впізнати після перерви, а також заявив, що в першому таймі арбітр повинен був призначати пенальті.

"У першому таймі ми грали здорово - забили гол і володіли ініціативою протягом усього часу. Після перерви все змінилося. Ми втратили впевненість, а суперник її знайшов.

Ми дуже легко віддавали м'яч. Команда не грала належним чином у пас. Єдиний спосіб змінити поточний стан справ - продовжити ту роботу, яку ми робимо зараз. Тоді до нас прийдуть перемоги в таких матчах.

У першому таймі арбітр повинен був призначати пенальті. Коли Галлас порушував правила на Джеррарді, м'яч був у штрафній і перебував у грі", - цитує Бенітеса ВВС.