Деревінський встановив ще один суддівський рекорд

Сергей Шемшученко — 27 жовтня 2009, 16:20

Рефері матчу 11 туру "Зоря" - "Іллічівець" Олег Деревінський встановив ще один суддівський рекорд.

Рефері встиг призначити три пенальті - один раз у штрафному гостей і двічі у штрафному господарів - всього за 13 хвилин. Рефері карав команди з 32 хвилини гри і до перерви.

Як повідомляє Спорт-арена, Деревінський на чотири хвилини перевершив колишнє "досягнення", яке належало Віталію Годуляну.

У матчі 15 туру 18 чемпіонату між "Іллічівцем" і "Таврією" (3:3) одесит призначив три пенальті з 4 по 21 хвилини. Два - на користь гостей і один - у ворота господарів. Всього в тому поєдинку Годулян чотири рази вказував на "точку" і зробив це в перші 37 хвилин гри.

Нагадаємо, три пенальті призначив й Ігор Іщенко у матчі 10 туру між "Шахтарем" і "Карпатами". Всі в одні ворота - гостьові.