"Динамо" перемагає "Кривбас" і виходить на перше місце

Сергей Шемшученко — 26 вересня 2008, 22:19

Матч розпочався ударом Бангури повз ворота і контролем м`яча киянами. Але через кілька хвилин "Кривбас" відповів ударом Байрамовіча з-за меж штрафного, невеличкий рикошет, і Богуш накрив м'яч у лівому куті.

На 14-ій хвилині стався перший небезпечний момент у "Динамо". Бангуру виводили віч-на-віч з голкіпером гостей, але боковий арбітр зафіксував положення поза грою. А через чотири хвилини Алієв забив перший гол. Він наважився на удар метрів з 30-ти і влучив. Куслій помилився у цьому епізоді. М'яч летів точно у нього, але в останній момент змінив свій напрям польоту вліво від Куслія і той зреагувати не встиг.

А вже через шість хвилин рахунок подвоївся. Нінковіч отримав м'яч від Єременка і чудовим ударом з 20-ти метрів закинув за спину Куслію у ліву дев'ятку від голкіпера. 24 хвилина і 2:0. "Динамо" повністю переграє гостей.

Другий удар "Кривбасу" по воротах господарей відбувся на 31-ій хвилині. Максимов головою пробив вище після подачі кутового. "Динамо" відповіло небезпечною атакою за участю Єременка. Він отримав м'яч на правому фланзі після довгої низової передачі зліва зі своєї половини поля. Перед ним був простір, але Роман вирішив прострілити у центр штрафного, проте захисник прочитав цей пас.

Протягом трьох хвилин, починаючи з 40-ої хвилини, "Динамо" мало доводити рахунок до розгромного. У першому епізоді Кравець увійшов до штрафного майданчику, віддав у центр на Бангуру, але Ісмаель пробив повз ворота. Потім уже сам Бангура входив у штрафний і пробивав, але влучив у голкіпера і виключився з боротьби за відскок. І нарешті знову Кравець справа виходив на ворота, міг і пробивати, але віддав на Ісмаеля, а захисник гостей виявився першим. А закінчився перший тайм ударом "Кривбасу" з-за меж штрафної - Богуш м'яч накрив.

Другий тайм розпочався голом Олександра Алієва. Він зі штрафного з лівого флангу пробив у дальній кут, знову помилився Куслій, який цей м'яч мав відбивати. Після цього "Кривбасу" вдалося перемістити гру від своїх воріт. Навіть створив кілька небезпечних навісів, але Богуш грав впевнено. На 64-ій Бюлюкбаші небезпечно пробивав, але повз дальній кут. А до цього моменту Гіоане, який у перерві замінив Нінковіча, після пасу Алієва справа елегантно намагався пробити п'ятою, але по воротам не влучив, тим більше був офсайд.

Команди спокійно собі дограли матч. "Динамо" не хотіло йти вперед, а "Кривбас" не міг. Був дальній удар Алієва зі штрафного, повз ворота, а ще - промазав Бангура. 3:0 - перемога киян.

"Динамо" - "Кривбас" 3:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Алієв (18), 2:0 - Нінкович (24), 3:0 - Алієв (47)

"Динамо": Богуш, Бетао, Вукоєвіч (Ярмоленко, 72), Алієв, Бангура, Єременко (Шацьких, 61), Михалик, Кравець, Ель Каддурі, Асатіані, Нінковіч (Гіоане, 46)

"Кривбас": Куслій, Сердюк, Грановський, Ковальчук, Мелащенко, Костишин (Опря, 80), Бартуловіч, Бюлюкбаші, Булку (Шепетовський, 61), Максимов (Рожков, 79), Пашаєв

Станом на 26 вересня 22:30