"Динамо" перед Суперкубком грає із "Оболонню"

Сергей Шемшученко — 12 липня 2008, 15:10

Вчора "Динамо" провело контрольний матч проти представника першої ліги - "Оболоні". Цей матч став останнім перед виїздом до Полтави, де вже у вівторок кияни зустрінуться з донецьким "Шахтарем" за Суперкубок країни.

У першому таймі динамівцям вдалося лише одного разу вразити ворота суперника, коли Нінковіч змістився з лівого флангу і сильним ударом пробив воротаря "Оболоні". У другій половині на полі вийшов інший склад, що відразу ж дало результат - Бангура точним ударом в дев'ятку подвоїв рахунок.

Пропустивши гол на 53-ій хвилині, динамівці відновили перевагу в два м'ячі, коли Мілевський ударом з лінії штрафного відправив третій м'яч до воріт "броварів".

Наприкінці матчу команди обмінялися ще по одному голу. На гол "Оболоні" "Динамо" відповіло результативним ударом Ярмоленка, що замкнув навіс Мілевського.

"Динамо" - "Оболонь" - 4:2

Голи: 1:0 - Нінковіч (39), 2:0 - Бангура (47), 2:1 - Будний (53), 3:1 - Мілевський (58), 3:2 - Мирошниченко (75), 4:2 - Ярмоленко (90).

"Динамо" (1-й тайм): Шовковський, Несмачний, Бетао, Михалик, Діакате, Гіоане, Юссуф, Вукоєвіч, Нінковіч, Алієв, Кравець.

"Динамо" (2-й тайм): Шовковський (Рибка, 60), Романчук, Сабліч, Допілка, Морозюк, Зозуля, Лисенко, Шацьких, Мілевський, Бангура, Ярмоленко.