"Харків" виграв у луцької "Волині"

Сергей Шемшученко — 12 липня 2008, 14:03

"Харків" виграв кожен з двох таймів останнього перед початком сезону спарингу.

Перший гол підопічні Михайла Стельмаха провели на 20-й хвилині, коли після розіграшу кутового і навісу Артема Касьянова Євген Чеберячко головою послав м'яч у сітку воріт лучан. За 12 хвилин "Волинь" відігралася.

На 37-ій хвилині харків'яни другий раз повели у рахунку. Це Батіста прийняв м'яч від Олексія Городова, розвернувся, досить легко продавив захисника і реалізував вигідний момент - 2:1 після першого тайму. Ще до перерви могли відрізнитися Євген Чеберячко та Руслан Гунчак.

Другий тайм приніс швидкий гол "Харкову". Другий гол Батісти у цьому матчі був результатом передачі Руслана Платона зліва і гри бразильця у дотик.

"Харків" - "Волинь" - 3:1

"Харків": Стойко, Комарницький (Піхур, 54), Козоріз, Чеберячко, Панковець (Самборський, 54), Гунчак, Іванов (Бойченко, 54), Городов (Білий, 54), Касьянов, Платон (Сучков, 54), Батіста (Рібейро, 54).