Збірна України програла Австрії на Євро-2020

Підопічні Шевченка посіли третє місце у групі С
21.06.2021 20:52 15978 44
Фото Getty Images

Сьогодні, 21 червня, збірна України зустрілася з національною командою Австрії. Матч заключного, 3-го, туру групового етапу Євро-2020 завершився перемогою австрійців з рахунком 1:0.

Австрійці володіли ігровою перевагою впродовж усієї зустрічі. Рахунок в матчі на 21-й хвилині цілком закономірно відкрила саме збірна Австрії. Автором голу став Крістоф Баумгартнер, який замкнув подачу з кутового. На 32-й хвилині автор голу в складі австрійської команди був замінений. Футболістові стало погано, після зіткнення із Іллею Забарним, після бесіди з медичним штабом він спробував продовжити матч, однак пізніше гравець попросив заміну. У складі української команди після першої половини гри на поле вийшли Віктор Циганков, Марлос та Артем Бєсєдін, але це малюнку гри не змінило.

Нагадаємо, в групі C, крім українців і австрійців, виступали національні команди Нідерландів і Північної Македонії. За підсумками групового етапу на першому місці в турнірній таблиці квартету фінішували голландці (9 очок), на другому - австрійці (6), треті - українці (3). Замкнула таблицю групи С Північна Македонія (0).