Головне

Уболівай серцем – грай головою! Три правила відповідальної гри від Олександра Усика

27.07.2022 12:09 504 0
Уболівай серцем – грай головою!  Три правила відповідальної гри від Олександра Усика

Джерело - Чемпіон.

Responsible Gambling (Відповідальна гра) – один з ключових маркерів прозорої та легальної роботи індустрії азартних ігор. Від моменту легалізації гральної індустрії Україна взяла на себе зобов’язання з дотримання принципів відповідальної гри, і другий рік поспіль демонструє свою відповідність світовим трендам. Parimatch Ukraine, як перша легальна беттінгова компанія, змінює ставлення українців до гри та акцентує увагу, що гра – це один із багатьох варіантів дозвілля, а не спосіб легкого заробітку. 

Аби відповідальне ставлення було не тільки загально прийнятим світовим стандартом, а реальними дієвими порадами, Parimatch Ukraine запустив інформаційну кампанію разом з Олександром Усиком, амбасадором відповідальної гри Parimatch. Український чемпіон з боксу у надважкій вазі добре розуміє, наскільки важливо мати чітку стратегію та контролювати власні емоції. Як робити це під час гри, боксер розповів у трьох ключових правилах:

  1. Грай лише для задоволення. Пам'ятай, що азартні ігри – це тільки гра і розвага, а не джерело збагачення.
  2. Роби паузи. Контролюй час, який проводиш у грі. Розвага не повинна займати весь твій вільний час.
  3. Встанови особистий грошовий ліміт на гру. Контролюй його та зупиняй гру вчасно.

"Про стратегію, повну прихильність і відповідність цим принципам Parimatch Ukraine оголосив ще у вересні 2021 року. До ініціативи бренду приєднався й Олександр Усик. Разом з українським чемпіоном ми розповідаємо, що гра – це лише емоція і нею важливо вміти керувати", – зазначила Наталія Гілевич, СЕО Parimatch Ukraine.

 Більше про відповідальну гру та куди звернутися за допомогою у разі потреби дізнайтесь тут.

Коментарі ()