Головне

Стало відомо, хто стане наступним суперником Ломаченка

01.08.2018 18:10 2492 0
Стало відомо, хто стане наступним суперником Ломаченка
Ломаченко та Бельтран

Джерело - ESPN.

Чемпіон світу в легкій вазі WBA Василь Ломаченко проведе наступний бій 1 грудня проти переможця двобою між Раймундо Бельтраном і Хоче Пдрасою.

Про це повідомив менеджер Егіс Клімас.

"Відновлення йде добре. Ми провели разом 3-4 дні в Москві - Ломаченко прилетів підтримати свого друга Олександра Усика у вирішальному поєдинку Суперсеріі проти росіянина Мурата Гассієва. Ломаченко працює з фізіотерапевтом. Все йде за графіком. Лікар каже, що операція пройшла без ускладнень, він радий ходом відновлення", - сказав представник Ломаченка.

"Плани на майбутнє? Я буквально тільки що спілкувався з Top Rank, говорив із її главою Бобом Арумом. Плани такі: 25-го серпня Бельтран проведе бій з пуерторіканцем Хосе Педрасою, а Ломаченко зустрічається з переможцем цього протистояння. Бій Ломаченка з переможцем бою Бельтран-Педраса відбудеться 1-го грудня.

"Звичайно ж ми хочемо битися з Гарсією, але у Майкі завжди знайдеться якась відмовка. Повторюся: ми хочемо бою з Гарсією. Але з боку американця якісь дивні виправдання. Зробити бій просто - необхідно тільки його бажати. Як тільки його менеджер звернеться до нас, ми знайдемо рішення", - наводить слова Клімаса ESPN/

Раніше Арум заявив, що Ломаченко зробить із Гарсії ідіота.

Нагадаємо, що сторінка Ломаченка у Facebook агітує приєднатися до хресної ходи.

Коментарі ()