Ігнатенко шедевральним голом на останній хвилині врятував Бордо від поразки в матчі Ліги 2

Й ефектно, й ефективно!
03.03.2024 01:50 Андрій Дунець 1437 0

Данило Ігнатенко врятував Бордо від поразки в матчі 27-го туру французької Ліги 2 проти Родеза.

На 94-й хвилині гри український півзахисник жирондинців завдав шедеврального обвідного удару по воротах суперника, щойно ввійшовши до штрафного майданчика - 2:2.

Відео

Цей забитий м'яч став першим для Ігнатенка в поточному сезоні й 4-м за жирондинців загалом. Наразі Бордо посідає 13 місце, відстаючи від зони плей-оф за підвищення в класі на 6 очок.

Нагадаємо, в січні Ігнатенко забив у Кубку Франції, допомігши своїй команді пробитись до 1/16 фіналу турніру, однак на цій стадії Бордо поступився Ніцці.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua