Сейв дня: Трубін врятував Бенфіку від пропущеного гола під час виходу сам на сам

— 30 грудня 2023, 10:41

Анатолій Трубін провів черговий сухий матч за Бенфіку, не дозволивши забити гравцям Фамалікана у 15-му турі чемпіонату Португалії.

На 60-й хвилині гри український воротар надійно зіграв під час виходу сам на сам із Шикінью. Нападник гостей перебував під жорстким тиском захисника, проте зумів завдати удару.

Відео

Бенфіка в підсумку розгромила суперника (3:0), але останні 2 голи провела вже під завісу гри, тож цей порятунок воротаря мав велику вагу - він не дозволив зрівнятися рахунку в середині другого тайму.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!