Героїчний сейв Трубіна: українець на останніх хвилинах врятував для Бенфіки перемогу над Брагою

Ефектно відбив м'яча ногою!
18.12.2023 07:15 Андрій Дунець 2829 0

Анатолій Трубін допоміг Бенфіці втримати мінімальну перевагу над Брагою в матчі 14-го туру чемпіонату Португалії.

На 93-й хвилині український воротар виконав блискучий сейв ногою після удару в протихід від Сімона Банза.

Відео

У підсумку Бенфіка святкувала перемогу з рахунком 1:0, єдиний м'яч у зустрічі провів Каспер Тенгстедт іще на 3-й хвилині.

А найкращим гравцем матчу був визнаний саме Трубін - голкіпер лісабонців, який виконав 6 сейвів, отримав оцінку 8,2 від статистичного ресурсу WhoScored.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua