Злий геній Шахтаря: Галено оформив дубль у ворота "гірників" у 1-му таймі матчу Ліги чемпіонів

Це якесь прокляття...
13.12.2023 23:07 Андрій Дунець 1102 0

Гравець Порту, Галено, забив два м'ячі в першому таймі матчу 6-го туру Ліги чемпіонів проти донецького Шахтаря.

Бразильський лівий захисник "драконів" відзначився на 9-й та 43-й хвилинах. Особливо ефектним вийшов другий гол, який під завісу першої половини зустрічі встановив рахунок 2:1 на користь господарів.

Відео 1 гола

Відео 2 гола

Цікаво, що Галено забив 5 м'ячів у останніх 30 матчах чемпіонату та ЛЧ, 4 з них - у ворота Шахтаря (в матчі 1-го туру він також оформив дубль).

Порту - Шахтар 2:1. ОНЛАЙН

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua