Відео дня: Яремчук забив свій перший гол за Валенсію у матчі Кубка Іспанії

Нарешті прорвало!
05.12.2023 22:42 Андрій Дунець 2042 0

Роман Яремчук перервав свою гольову засуху в матчі 1/32 фіналу Кубка Іспанії між Валенсією та Аросою з дивізіону "Терсера".

На 8-й хвилині український нападник "кажанів" вдало зіграв на лінії офсайду, після чого відправив м'яча у ворота - 1:0.

Відео

Нагадаємо, що Яремчук, який 27 листопада відзначив свій 28-й день народження, до цього востаннє забивав в офіційних матчах іще в середині серпня, коли допоміг Брюгге розгромити Акурейрі у кваліфікації Ліги конференцій. А перед тим відзначався забивав аж у жовтні минулого року.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua